Alien Creeps TD ikon

Alien Creeps TD

v2.19.0

Alien Creeps TD, ilerleyen düşman ordularını kule savunma savaşlarıyla durduracağınız sürükleyici bir TD (kule savunma) oyunu.

 

Alien Creeps'de karşınıza gelen düşman bu sefer sizin gibi gerçek oyunculardan oluşmuyor; karşınızda dünyayı ele geçirmeye çalışan uzaylılar var ve dünyayı kurtaracak olan sadece sizsiniz. Çeşitli aralıklarla dünyaya, topraklarınıza saldıran uzaylılara karşı koymanın en etkili yolu ise çeşitli güçlere sahip savunma kuleleri inşa etmek. Bu kulelerin arkasına yerleştireceğiniz ordunuzla birlikte düşmana karşı çok daha etkili bir savaş çıkartmanız mümkün. Her orduda olduğu gibi sizin ordunuzda da askeri kahramanlar var. Özellikle bombacı yeteneklerine sahip askerler savaşta sizi her zaman avantajlı duruma geçirebiliyor. 50'den fazla patlayıcı seviyesiyle her defasında çok daha güçlü askeri kahramanlara sahip olacaksınız.

 

Kule savunma oyunu Alien Creeps'te özel karakterlerin kilitlerini savaşlardan kazanacağınız para puanlarla açıyorsunuz. Bir yerde kötü bir özellik olsa da, gerçek oyunculara karşı oynadığınız modlarda ordular arasındaki güç ve para dengesi açısından gerekli bir özellik olduğu anlaşılıyor. 20'den fazla seviyenin olduğu Alien Creeps TD oyunu özel karakterlerinizle birlikte düşmana karşı koymak için sizi bekliyor. Ücretsiz APK dosyasını indirin ve dünyayı kurtarın. İyi oyunlar.

Alien Creeps TD ekran görüntüleri Alien Creeps TD ekran görüntüleri Alien Creeps TD ekran görüntüleri Alien Creeps TD ekran görüntüleri Alien Creeps TD ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı oyun kurgusu,

Sezgisel kontroller,

Sürükleyici animasyon ve grafikler.

Eksileri

Özel karakterin hepsi para puanla açılıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.19.0

GeliştiriciOutplay Entertainment Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi22.12.2017 - 13:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme141

Dosya boyutu 95.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8038

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder