Alien Creeps TD ikon

Alien Creeps TD APK

v2.32.2

Alien Creeps TD Açıklama

Alien Creeps TD, ilerleyen düşman ordularını kule savunma savaşlarıyla durduracağınız sürükleyici bir TD (kule savunma) oyunu.


Alien Creeps'te karşınıza gelen düşman bu sefer sizin gibi gerçek oyunculardan oluşmuyor; karşınızda dünyayı ele geçirmeye çalışan uzaylılar var ve dünyayı kurtaracak olan sadece sizsiniz. Çeşitli aralıklarla dünyaya, topraklarınıza saldıran uzaylılara karşı koymanın en etkili yolu ise çeşitli güçlere sahip savunma kuleleri inşa etmek. Bu kulelerin arkasına yerleştireceğiniz ordunuzla birlikte düşmana karşı çok daha etkili bir savaş çıkartmanız mümkün. Her orduda olduğu gibi sizin ordunuzda da askeri kahramanlar var. Özellikle bombacı yeteneklerine sahip askerler savaşta sizi her zaman avantajlı duruma geçirebiliyor. 50'den fazla patlayıcı seviyesiyle her defasında çok daha güçlü askeri kahramanlara sahip olacaksınız.


Kule savunma oyunu Alien Creeps'te özel karakterlerin kilitlerini savaşlardan kazanacağınız para puanlarla açıyorsunuz. Bir yerde kötü bir özellik olsa da, gerçek oyunculara karşı oynadığınız modlarda ordular arasındaki güç ve para dengesi açısından gerekli bir özellik olduğu anlaşılıyor. 20'den fazla seviyenin olduğu Alien Creeps TD oyunu özel karakterlerinizle birlikte düşmana karşı koymak için sizi bekliyor. Ücretsiz APK dosyasını indirin ve dünyayı kurtarın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Alien Creeps TD APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Alien Creeps TD ekran görüntüleri Alien Creeps TD ekran görüntüleri Alien Creeps TD ekran görüntüleri Alien Creeps TD ekran görüntüleri Alien Creeps TD ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı oyun kurgusu,

Sezgisel kontroller,

Sürükleyici animasyon ve grafikler.

Eksileri

Özel karakterin hepsi para puanla açılıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.32.2

GeliştiriciOutplay Entertainment Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi22.12.2017 - 13:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme191

Dosya boyutu 101 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8038

GÜVENLİKİndireceğiniz Alien Creeps TD APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.outplayentertainment.aliencreeps

APK imzası: 575de53998fb7acc99a5fbbdd5f5293e5e72966c

Alien Creeps TD eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Alien Creeps TD versiyonları:
  • 1. Alien Creeps TD v2.31.1
  • 2. Alien Creeps TD v2.19.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder