Siege Castles ikon

Siege Castles APK

v1.0.11

Siege Castles Açıklama

Siege Castles APK oyununda aksiyon dolu kale savaşları sizi bekliyor.


Castle savaş oyunu Siege Castles'da gerçek oyunculara karşı, kaleye kale tipinde büyük bir savaş vereceksiniz. Göreviniz, sahip olduğunuz kaleyi savunmak ve geliştirmek. İhtiyacınız olan sağlam bir strateji ve yetenekli askerler. Stratejinizi geliştirin, askerlerinizi kuşatın ve daha sonra savaşmaya başlayın. Askerlerin yanında mancınık, sapan gibi ilkel savaş aletleri yardımcınız olacak.


Savaşlarda kazandığınız başarıya göre silahlarınızı geliştirme imkânınız olduğunu belirtelim. Bu geliştirmeleri de savaşlardan toplayacağınız ödüllerle yapabiliyorsunuz. Kazandığınız ödül sayısını artırmak için stratejinin önemi büyük. Bu nedenle stratejinizi dikkatlice geliştirmeniz gerekiyor.


Android kale savaşı oyunları arasında önemli bir yere sahip olan oyun tamamen ücretsiz. Kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusu sayesinde oyunu severek oynayacaksınız. Siege Castles APK dosyasını hemen indirin ve aksiyon dolu kale savaşlarında gücünüzü gösterin. İyi eğlenceler.

Siege Castles ekran görüntüleri Siege Castles ekran görüntüleri Siege Castles ekran görüntüleri Siege Castles ekran görüntüleri Siege Castles ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.11

GeliştiriciPlug in Digital

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi01.02.2021 - 13:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme7

Dosya boyutu 140 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10752

GÜVENLİKİndireceğiniz Siege Castles APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: fi.phz.siegecastles

APK imzası: 59efda8e7a27df532e705f7c2aa6938ac23f36f9

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder