Siege Castles ikon

Siege Castles APK

v1.0.11

Siege Castles APK oyununda aksiyon dolu kale savaşları sizi bekliyor.


Castle savaş oyunu Siege Castles'da gerçek oyunculara karşı, kaleye kale tipinde büyük bir savaş vereceksiniz. Göreviniz, sahip olduğunuz kaleyi savunmak ve geliştirmek. İhtiyacınız olan sağlam bir strateji ve yetenekli askerler. Stratejinizi geliştirin, askerlerinizi kuşatın ve daha sonra savaşmaya başlayın. Askerlerin yanında mancınık, sapan gibi ilkel savaş aletleri yardımcınız olacak.


Savaşlarda kazandığınız başarıya göre silahlarınızı geliştirme imkânınız olduğunu belirtelim. Bu geliştirmeleri de savaşlardan toplayacağınız ödüllerle yapabiliyorsunuz. Kazandığınız ödül sayısını artırmak için stratejinin önemi büyük. Bu nedenle stratejinizi dikkatlice geliştirmeniz gerekiyor.


Android kale savaşı oyunları arasında önemli bir yere sahip olan oyun tamamen ücretsiz. Kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusu sayesinde oyunu severek oynayacaksınız. Siege Castles APK dosyasını hemen indirin ve aksiyon dolu kale savaşlarında gücünüzü gösterin. İyi eğlenceler.

Siege Castles ekran görüntüleri Siege Castles ekran görüntüleri Siege Castles ekran görüntüleri Siege Castles ekran görüntüleri Siege Castles ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder