Kingdom Rush ikon

Kingdom Rush APK

v3.1

Kingdom Rush Açıklama

Kingdom Rush oyunu ile krallığınızı korumak için macera dolu bir hikayeye katılın.


Android kule savunma tarzına oldukça benzeyen Kingdom Rush oyun hikayesinde krallığınızı vahşi canavarlara karşı savunmak için mücadele ediyorsunuz. Kendi savunma stratejinizi geliştirerek başladığınız oyunda büyük bir düşman birliğini karşınızda buluyorsunuz. Bunlar arasında orklar, sihirbazlar, goblinler ve dağ trolleri gibi 50'den fazla düşman grubu yer alıyor. Kendinizi savunmak için kullanabileceğiniz 9 farklı kahraman asker sınıfı var.


Kingdom Rush'ta temel savunma birimi sınır kulelerinden oluşuyor. Aslında kahraman asker birlikleri ile hücum da edebiliyorsunuz ama topraklarınızı korumak için savunma kulelerinizi her zaman stratejik konumlara inşa etmeniz gerekiyor. Ayrıca her kule için 18 farklı geliştirme seçeneği ile savunma gücünüzü artırma şansınız bulunuyor.


Strateji ve aksiyon dolu hikayesiyle öne çıkan Kingdom Rush patron savaşları, bölüm sonu canavarları ve gerçek zamanlı oyuncularla birlik kurma gibi geniş içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanmış durumda. Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun hikayesiyle öne çıkan oyunu oynamak için Kingdom Rush APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Kingdom Rush ekran görüntüleri Kingdom Rush ekran görüntüleri Kingdom Rush ekran görüntüleri Kingdom Rush ekran görüntüleri Kingdom Rush ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.1

GeliştiriciIronhide Game Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi08.09.2019 - 12:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme140

Dosya boyutu 181 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9852

GÜVENLİKİndireceğiniz Kingdom Rush APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ironhidegames.android.kingdomrush

APK imzası: a01fa1adbdbe8876a94c8f6982b81393e56be732

Kingdom Rush nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Kingdom Rush APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder