The Walking Dead: Survivors ikon

The Walking Dead: Survivors APK

v1.1.2

Strateji tabanlı The Walking Dead: Survivors oyununda hayatta kalma macerası sizi bekliyor.


The Walking Dead dizisinden esinlenerek geliştirilen oyun sizi macera dolu bir hayatta kalma hikayesine davet ediyor. Yürüyen zombilere karşı mücadele edeceğiniz oyunda zombi virüsüne yakalanmamış bir topluluğa liderlik edeceksiniz. İnsanların yaşayacağı güvenli bir yer bulma, yiyecek temin etme ve tabii ki zombilere karşı savaşmak gibi zorlu görevleriniz var. Bunları başarabilmek için de toplulukla beraber hareket etmeniz gerekiyor.


The Walking Dead: Survivors'ın geniş bir hikayesi bulunuyor. Şehirdeki bilinmeyen bölgeleri keşfetmek, virüse yakalanmayan insanları bir araya getirmek ve zombilere karşı savaşmak için strateji geliştirmek gibi geniş konularda bulunan görevleri tamamladıkça oyundaki seviyeniz ilerliyor ve daha zorlu aşamalara geçiyorsunuz.


Gerçek zamanlı oynanan oyunda aksiyon, savaş ve strateji bir arada bulunuyor. Strateji tabanlı hayatta kalma oyunlarını sevenler için oyun kesinlikle tavsiyemiz. The Walking Dead: Survivors APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

The Walking Dead: Survivors oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

The Walking Dead: Survivors nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. The Walking Dead: Survivors APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
The Walking Dead: Survivors ekran görüntüleri The Walking Dead: Survivors ekran görüntüleri The Walking Dead: Survivors ekran görüntüleri The Walking Dead: Survivors ekran görüntüleri The Walking Dead: Survivors ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder