Kingdom Guard ikon

Kingdom Guard APK

v1.0.231

Kingdom Guard Açıklama

Karanlık güçlere karşı savaş başlıyor. Kingdom Guard APK oyununda kötülüklere karşı savaşta yerinizi alın.


Oyun hikayesine göre yönettiğiniz krallığa saldıran Titan, şehirlerinizi koruyan tüm ejderhaları yok etmiş ve geride büyük bir yıkım bırakmıştır. Ancak yumurta halindeki ejderhalar için hala bir umut var. Oyunda bu yumurtalardan çıkan ejderhaları yetiştirerek titana karşı savaşacak ve kendi krallığınızı geliştirmek için mücadele edeceksiniz.


Kingdom Guard başlarda büyük bir çöküşle başlıyor olsa da ilerleyen bölümlerde kendi şehirlerinizi ve krallığınızı yeniden inşa etme imkânınız var. Şehirler için kullanılacak bina, askeri üs ve benzeri geliştirmeleri yaparak krallığınızı güçlendiriyorsunuz. İhtiyacınız olan tek şey titana karşı başarıyla savaşmak ve yer altı kaynaklarını ele geçirmek.


tap4fun ekibi tarafından geliştirilen Kingdom Guard strateji oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan. Severek oynayacağınız bu oyun hem ücretsiz olması hem de kaliteli grafikleri ile sürükleyici bir deneyim sunuyor. Kingdom Guard APK dosyasını indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kingdom Guard ekran görüntüleri Kingdom Guard ekran görüntüleri Kingdom Guard ekran görüntüleri Kingdom Guard ekran görüntüleri Kingdom Guard ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.231

Geliştiricitap4fun

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi22.03.2022 - 20:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme7

Dosya boyutu 667 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11017

GÜVENLİKİndireceğiniz Kingdom Guard APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tap4fun.odin.kingdomguard

APK imzası: d8895e8d634132e7964c73fd450670692b39b519

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Kingdom Guard oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Kingdom Guard nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Kingdom Guard APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder