State.io - Dünyayı Fethet ikon

State.io - Dünyayı Fethet APK

v0.7.0.1

State.io - Dünyayı Fethet Açıklama

State.io - Dünyayı Fethet APK oyunu ile büyük fetih macerasına katılın.


Tüm dünya devletlerden oluşuyor. Bunu bir araya getirecek, hepsine hükmedecek büyük bir komutan olmak ister misiniz? State.io Android oyunundaki göreviniz tam olarak bu: dünyadaki fethetmek ve hepsinin komutanı olmak. Strateji tabanlı geliştirilen oyunda doğru yerde ve doğru zamanda hamleler yaparak askeri becerinizi insanlara göstermeye çalışacaksınız. İyi taktik bilgisine sahipseniz, diğer insanların devletlerini işgal ederek kendi devletinizi büyütmek sizin elinizde.


Dünyanın hakimi olmak için gerçek zamanlı strateji (RTS) savaşlarına katılacağınız bu oyun io tabanlı bir arcade oyunu. Casual Azur ekibinin ücretsiz olarak oyun severlere sunduğu ve kaliteli grafiklerle geliştirdiği oyunu oynamak için state.io APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

State.io - Dünyayı Fethet ekran görüntüleri State.io - Dünyayı Fethet ekran görüntüleri State.io - Dünyayı Fethet ekran görüntüleri State.io - Dünyayı Fethet ekran görüntüleri State.io - Dünyayı Fethet ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.7.0.1

GeliştiriciCASUAL AZUR GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi11.01.2022 - 21:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme45

Dosya boyutu 60.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10980

GÜVENLİKİndireceğiniz State.io - Dünyayı Fethet APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: io.state.fight

APK imzası: 7e1d55938963f31252aa9e01fc863d43a9a66527

State.io - Dünyayı Fethet nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. State.io - Dünyayı Fethet APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder