State.io - Dünyayı Fethet ikon

State.io - Dünyayı Fethet APK

v0.7.0.1

State.io - Dünyayı Fethet APK oyunu ile büyük fetih macerasına katılın.


Tüm dünya devletlerden oluşuyor. Bunu bir araya getirecek, hepsine hükmedecek büyük bir komutan olmak ister misiniz? State.io Android oyunundaki göreviniz tam olarak bu: dünyadaki fethetmek ve hepsinin komutanı olmak. Strateji tabanlı geliştirilen oyunda doğru yerde ve doğru zamanda hamleler yaparak askeri becerinizi insanlara göstermeye çalışacaksınız. İyi taktik bilgisine sahipseniz, diğer insanların devletlerini işgal ederek kendi devletinizi büyütmek sizin elinizde.


Dünyanın hakimi olmak için gerçek zamanlı strateji (RTS) savaşlarına katılacağınız bu oyun io tabanlı bir arcade oyunu. Casual Azur ekibinin ücretsiz olarak oyun severlere sunduğu ve kaliteli grafiklerle geliştirdiği oyunu oynamak için state.io APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

State.io - Dünyayı Fethet nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. State.io - Dünyayı Fethet APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
State.io - Dünyayı Fethet ekran görüntüleri State.io - Dünyayı Fethet ekran görüntüleri State.io - Dünyayı Fethet ekran görüntüleri State.io - Dünyayı Fethet ekran görüntüleri State.io - Dünyayı Fethet ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder