Dino War ikon

Dino War APK

v1.2.5

Dino War Açıklama

MMO tabanlı Dino War insanlığın kurtuluş savaşını konu alan sürükleyici bir oyun.

 

Canavarların ve insanların karşı karşıya geldiği oyun hikayesi, füzyon teknolojisinin canavarları yaratmasıyla başlıyor. Canavarların ortaya çıkması ve her geçen gün güçlenmesi insanlığın sonunu getirebilecek küresel bir tehlike haline geliyor. Buna karşı koymak için hem askerleriniz hem de dinozor dostlarınızla harekete geçiyor, gerçek zamanlı MMO savaşlarında insanlığı kurtarmak için savaşıyorsunuz.

 

Basit düzeyde birliklerle başlayacağınız savaşta her askeri birimi ve dinozoru geliştirme imkanınız var. Savaşlardan kazanacağınız ödül puanları ve çevreden toplayacağınız kaynakları kullanarak sürekli olarak kendinizi geliştirmeniz ve yeni birimler kurmanız gerekiyor. Özellikle kaynak toplamak hayatta kalmak için olmazsa olmaz, yalnız komşularınız da hayatta kalma mücadelesi verdiği için kaynakları toplarken size saldırabilir. Bu saldırıya karşı koyabilmek için askeri birliklerinizi sürekli hazır tutmanızda fayda var.

 

Dino War'ın sürükleyici hikayesi yanında mükemmel kalitedeki grafikler de oyunun başarısını arttıran önemli bir özellik. İnsanlığın kurtuluş savaşına katılmak ve MMO tabanlı arenalarda savaşmak için Dino War APK dosyasını ücretsiz indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Dino War ekran görüntüleri Dino War ekran görüntüleri Dino War ekran görüntüleri Dino War ekran görüntüleri Dino War ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.5

GeliştiriciKingsGroup Holdings

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi07.05.2018 - 12:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme123

Dosya boyutu 99.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8708

GÜVENLİKİndireceğiniz Dino War APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kingsgroup.rob

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder