Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter ikon

Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter APK

v52

Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter Açıklama

Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter oyunu eski atari oyunlarından tanıdığımız Metal Slug benzeri bir oyun olarak karşımıza çıkmakta.


2D olarak bizi karşılayan bu oyunda, oyun girişinde savaşacağımız komandoyu seçerek oyuna başlıyor ve elimizdeki mevcut silah ve cephanelik ile savaş başlıyoruz.


Oyun, oynanabilirlik ve öğrenebilirlik açısından oldukça basit. Tek yapılması gereken elimizdeki mühimmat bitmeden bölümü bitirmeye çalışmak. Bölümler arası geçişlerde alınan başarılı sonuçlar ile puanı katlayarak komandoyu geliştirebiliyoruz.


Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter oyununu sitemiz üzerinden kolaylıkla indirerek siz de savaşa başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter ekran görüntüleri Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter ekran görüntüleri Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter ekran görüntüleri Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv52

Geliştirici1Sky Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi11.12.2018 - 21:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme70

Dosya boyutu 42.5 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 9229

GÜVENLİKİndireceğiniz Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mobi.army.metal

APK imzası: b7067d5fc34422f201df6a13a8f941b690d56364

Kullanıcı oyları ve yorumlar

1

1 kullanıcı oyuna göre

Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter v52 için
Oyun yükleme hatası olduğu için cepheyi hiç sevmiyorum