Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter ikon

Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter APK

v52

Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter oyunu eski atari oyunlarından tanıdığımız Metal Slug benzeri bir oyun olarak karşımıza çıkmakta. 

2D olarak bizi karşılayan bu oyunda, oyun girişinde savaşacağımız komandoyu seçerek oyuna başlıyor ve elimizdeki mevcut silah ve cephanelik ile savaş başlıyoruz. 

Oyun, oynanabilirlik ve öğrenebilirlik açısından oldukça basit. Tek yapılması gereken elimizdeki mühimmat bitmeden bölümü bitirmeye çalışmak. Bölümler arası geçişlerde alınan başarılı sonuçlar ile puanı katlayarak komandoyu geliştirebiiyoruz. 

Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter oyununu sitemiz üzerinden kolaylıkla indirerek siz de savaşa başlayabilirsiniz. 

İyi oyunlar.

Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter ekran görüntüleri Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter ekran görüntüleri Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter ekran görüntüleri Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter ekran görüntüleri

Yorumlar

Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Metal Mercenary 2D Platform Action Shooter v52 için
Oyun yükleme hatası olduğu için cepheyi hiç sevmiyorum