Army Men Strike ikon

Army Men Strike APK

v2.84.4

Army Men Strike oyuncak askerlerin savaştığı aksiyon ve eğlencesi bol bir Android oyunu.

 

Her erkek çocuğunun bir oyuncak askeri olmuştur, Army Men Strike işte bu oyuncak askerleri savaştırarak sizi çocukluk çağınıza geri götürüyor. Oyunun en etkileyici özelliği gerçekçi bir grafik modellemesine sahip olması. Normalde savaşlar dağ bayır ve dere yatağı gibi yerlerde olur ama söz konusu askerler oyuncak olduğu için yatak odasında ve diğer diğer odalarında savaşıyorlar. Oyun odalardan birisini karargah seçmenizle başlıyor ve artık tüm kontrol sizde oluyor.

 

Oyunda esas komutan olarak size düşen en büyük görev oyuncak askerleri toplayarak ordunuzu güçlendirmek ve diğer gerçek oyunculara karşı strateji geliştirmek. Tankçı, topçu, sipahi ve diğer tüm askerleri odanıza yerleştirin ve düşmanın görünmesini bekleyin. Oynarken hiç sıkılmayacağınız kurgusuyla dikkat çeken oyun tamamen ücretsiz. Army Men Strike (AMS) APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Army Men Strike ekran görüntüleri Army Men Strike ekran görüntüleri Army Men Strike ekran görüntüleri Army Men Strike ekran görüntüleri Army Men Strike ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni günlük arama ve tarama görevi eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder