Tower Defense: Alien War TD 2 ikon

Tower Defense: Alien War TD 2 APK

v1.2.4

Tower Defense: Alien War TD 2 Açıklama

Android Tower Defense: Alien War TD 2 oyunu ile sürükleyici kule savaşları sizi bekliyor.


Uzaylı yaratıkların dünyayı işgal etmeye çalışması üzerine başlayan oyunda kendi bölgenizi korumak ve dünyayı kurtaran kahramanlar arasında yer almak için mücadele ediyorsunuz. Aksiyon dolu bu mücadele temel olarak savunma kuleleri üzerinden ilerliyor. Bölgenizin kritik yerlerinde inşa edeceğiniz savunma kuleleriyle yaratıkların saldırısına karşı koymak, bölgenizi genişletmek ve kulelerinizi yükseltmek oyundaki öncelikleriniz arasında.


Android kule savunma oyunları arasında milyonlarca oyuncuya ulaşan Tower Defense: Alien War TD 2'nin öne çıkan özelliği, çok farklı kule savunma sistemlerini içermesi. Lazer detektörler, ağır savunma silahları ve gelişmiş teknolojiye sahip radar sistemleri gibi birçok savunma metodları var. Hem seviyenizi hem de taktik becerilerinizi geliştirerek bu son teknoloji savunma sistemlerine sahip olarak uzaylı yaratıklarla daha güçlü bir şekilde mücadele edebilirsiniz.


Tower Defense: Alien War'ın grafikleri oldukça kaliteli. Savaş ve strateji kurgusunu kule savunma yapısıyla birleştiren oyunu oynamak için Tower Defense: Alien War TD 2 APK dosyasını ücretsiz indirebilir ve kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Tower Defense: Alien War TD 2 ekran görüntüleri Tower Defense: Alien War TD 2 ekran görüntüleri Tower Defense: Alien War TD 2 ekran görüntüleri Tower Defense: Alien War TD 2 ekran görüntüleri Tower Defense: Alien War TD 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.4

GeliştiriciGCenter

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi16.06.2019 - 13:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme18

Dosya boyutu 74.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9664

GÜVENLİKİndireceğiniz Tower Defense: Alien War TD 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.GCenter.Alien.War.TD2

APK imzası: 7373405eaff9ce4e1fdfa9dbcbb4b42a86697b36

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder