Tower Defense: Alien War TD 2 ikon

Tower Defense: Alien War TD 2 APK

v1.2.4

Android Tower Defense: Alien War TD 2 oyunu ile sürükleyici kule savaşları sizi bekliyor.


Uzaylı yaratıkların dünyayı işgal etmeye çalışması üzerine başlayan oyunda kendi bölgenizi korumak ve dünyayı kurtaran kahramanlar arasında yer almak için mücadele ediyorsunuz. Aksiyon dolu bu mücadele temel olarak savunma kuleleri üzerinden ilerliyor. Bölgenizin kritik yerlerinde inşa edeceğiniz savunma kuleleriyle yaratıkların saldırısına karşı koymak, bölgenizi genişletmek ve kulelerinizi yükseltmek oyundaki öncelikleriniz arasında.


Android kule savunma oyunları arasında milyonlarca oyuncuya ulaşan Tower Defense: Alien War TD 2'nin öne çıkan özelliği, çok farklı kule savunma sistemlerini içermesi. Lazer detektörler, ağır savunma silahları ve gelişmiş teknolojiye sahip radar sistemleri gibi birçok savunma metodları var. Hem seviyenizi hem de taktik becerilerinizi geliştirerek bu son teknoloji savunma sistemlerine sahip olarak uzaylı yaratıklarla daha güçlü bir şekilde mücadele edebilirsiniz.


Tower Defense: Alien War'ın grafikleri oldukça kaliteli. Savaş ve strateji kurgusunu kule savunma yapısıyla birleştiren oyunu oynamak için Tower Defense: Alien War TD 2 APK dosyasını ücretsiz indirebilir ve kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Tower Defense: Alien War TD 2 ekran görüntüleri Tower Defense: Alien War TD 2 ekran görüntüleri Tower Defense: Alien War TD 2 ekran görüntüleri Tower Defense: Alien War TD 2 ekran görüntüleri Tower Defense: Alien War TD 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder