War Alliance ikon

War Alliance

v1.29.4

War Alliance ittifak blokları halinde gerçek oyunculara karşı savaşacağınız başarılı bir strateji ve aksiyon oyunudur.

 

Kart tabanlı ilerleyen savaşlar gerçek oyuncuların kurduğu ittifaklar arasında gerçekleşiyor. Arkadaş olun veya olmayın, oyuna girdiğinizde bir ittifakın yanında yer alarak savaşa katılabiliyorsunuz. Dikdörtgen şeklindeki bir platform üzerinde gerçekleşen savaşlarda ölümcül saldırı ve savunma stratejilerinizi uygulayarak rakiplerinizi yok etmeye çalışıyorsunuz. Platform oldukça küçük olduğu için düşmanlarla doğrudan savaşa başlıyorsunuz, bu nedenle savaş sırasında kullanacağınız hamle kartlarınızı stratejinize uygun bir şekilde dizmeniz gerekiyor.

 

War Alliance'da 50'den fazla stratejik kart bulunuyor. Savaşlardaki başarınıza göre bunları zamanla toplayarak gücünüzü arttırmanız ve rakiplerinize üstün gelmeniz mümkün. Kart tabanlı savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız War Alliance oyununu da denemenizi tavsiye ederiz. War Alliance APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. Son olarak oyunun internet üzerinden oynandığını söyleyelim. İyi oyunlar.

War Alliance ekran görüntüleri War Alliance ekran görüntüleri War Alliance ekran görüntüleri War Alliance ekran görüntüleri War Alliance ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.29.4

GeliştiriciMG Magnific Games GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi20.06.2018 - 13:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme41

Dosya boyutu 92.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8865

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder