Spartania: The Spartan War ikon

Spartania: The Spartan War APK

v2.63

Spartalılar, Spartania: The Spartan War oyunuyla dünyayı fethetmek için toplanıyor.

 

Spartalıların komutanı olarak katılacağınız oyunda, Pers savaşında aldıkları yenilgiden sonra dağlara çekilen orduyu yeniden toparlamak ve fetihlerde orduyu yönetmek gibi kritik görevleriniz bulunuyor. Savaş ve kargaşanın hakim olduğu Ortaçağ oyunda çok iyi yansıtılmış. Bu çağın en önemli güçlerinden birisi olan Spartalıların komutanı olarak tek hedefiniz dünyanın tüm ordularına karşı savaşmak ve dünyayı fethetmek. Bunun için ordunuza yeni askeri birimler ekleyebilir veya eski birimleri daha da geliştirebilirsiniz. Mancınık, okçular ve süvariler gibi askeri sınıflar özellikle savunma konusunda elinizi güçlendiriyor; bu gibi birimlere özel dikkat etmenizde fayda var.

 

Aksiyon, strateji ve macerayı oyunun hemen her bölümünde yaşıyorsunuz. Hiç bitmeyen savaş heyecanı ise oyuna çok iyi bir deneyim katıyor. Yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilen Spartania APK dosyasını indirirek savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Spartania: The Spartan War ekran görüntüleri Spartania: The Spartan War ekran görüntüleri Spartania: The Spartan War ekran görüntüleri Spartania: The Spartan War ekran görüntüleri Spartania: The Spartan War ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder