Throne Rush ikon

Throne Rush

v4.12.0

Bir işçinin yaşadığı köyden, dünya imparatorluğuna giden destansı bir senaryoya sahip Throne Rush ile savaşların beyi, dünyanın egemeni siz olun.

 

Tahıl ambarı ve maden ocakları ile köyünüzü geliştirmeye başlayıp, daha sonra asker ocakları ile ordunuzu güçlendirerek ilk birliğinizi kuruyorsunuz. Köyünüze ve birliğinize karşı gelecek olası saldırılara karşı daha güçlü olmak için surlarla köyünüzü çevirmeli ve savunma kulelerini stratejik olarak konumlandırmalısınız.

 

Oyunda yer alan klan sistemine seviye atladıkça katılmaya hak kazanıyorsunuz. Klanlarda yer alan diğer oyuncularla birlikte hareket ederek savaşlara katılabileceğiniz gibi, size yapılan bir saldırıya karşı yardım da isteyebilirsiniz. Katıldığınız savaşlarda düşmanın zenginliklerini yağmalayıp kendi zenginliğinizi arttırmanız şart. Birliğinizin zenginliği arttıkça tüm ocak ve kaynaklarınızı seviye seviye geliştirebilir ve imparatorluğa giden stratejik yolu açabilirsiniz.

 

Android 4.0.3 üzeri işletim sistmeine sahip akıllı telefon ve tabletlerde çalışan Throne Rush APK dosyasını indirin ve destansı öyküde yerinizi alın.

Throne Rush ekran görüntüleri Throne Rush ekran görüntüleri Throne Rush ekran görüntüleri Throne Rush ekran görüntüleri Throne Rush ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni kahraman seviyeleri arttırılarak, oyundaki kahramanlarınızın seviyesi yükseltildi,

Kahramanlar için iki yeni benzensir yetenek eklendi,

Yeni kahramanlar eklendi: Gökyüzü ve Buzkayaçları.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.12.0

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi19.04.2017 - 11:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme910

Dosya boyutu 67.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7293

Güvenlik seçicileri
Throne Rush eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Throne Rush versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder