Throne Rush ikon

Throne Rush APK

v5.26.0

Throne Rush Açıklama

Bir işçinin yaşadığı köyden, dünya imparatorluğuna giden destansı bir senaryoya sahip Throne Rush ile savaşların beyi, dünyanın egemeni siz olun.


Tahıl ambarı ve maden ocakları ile köyünüzü geliştirmeye başlayıp, daha sonra asker ocakları ile ordunuzu güçlendirerek ilk birliğinizi kuruyorsunuz. Köyünüze ve birliğinize karşı gelecek olası saldırılara karşı daha güçlü olmak için surlarla köyünüzü çevirmeli ve savunma kulelerini stratejik olarak konumlandırmalısınız.


Oyunda yer alan klan sistemine seviye atladıkça katılmaya hak kazanıyorsunuz. Klanlarda yer alan diğer oyuncularla birlikte hareket ederek savaşlara katılabileceğiniz gibi, size yapılan bir saldırıya karşı yardım da isteyebilirsiniz. Katıldığınız savaşlarda düşmanın zenginliklerini yağmalayıp kendi zenginliğinizi arttırmanız şart. Birliğinizin zenginliği arttıkça tüm ocak ve kaynaklarınızı seviye seviye geliştirebilir ve imparatorluğa giden stratejik yolu açabilirsiniz.


Android 4.0.3 üzeri işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde çalışan Throne Rush APK dosyasını indirin ve destansı öyküde yerinizi alın.

Son güncellemede neler var?

Throne Rush APK son sürüm güncellemesinde karakterlerin Ork yetenekleri geliştirilmiş.

Throne Rush ekran görüntüleri Throne Rush ekran görüntüleri Throne Rush ekran görüntüleri Throne Rush ekran görüntüleri Throne Rush ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.26.0

GeliştiriciNEXTERS GLOBAL LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.04.2017 - 11:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme984

Dosya boyutu 112 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7293

GÜVENLİKİndireceğiniz Throne Rush APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.progrestar.bft

APK imzası: 157c338ca8a1bba391f39ac7a975a564444e26c7

Throne Rush eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Throne Rush versiyonları:
  • 1. Throne Rush v4.12.0
  • 2. Throne Rush v4.11.2
  • 3. Throne Rush v4.7.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder