Pokemon Duel ikon

Pokemon Duel APK

v7.0.12

Pokemon Duel Açıklama

Clash Royale gibi kart ve masa oyunlarına benzeyen Pokemon Duel, farklı olarak kendi egemenlik alanınızı korumak ve rakiplerinizin egemenlik alanlarını ele geçirmek üzerine kurulmuş.


Bir masa üzerine yerleşen pokemonları rakiplerin egemenlik sahasına geçmek için çeşitli stratejiler geliştirerek ilerlemelerini sağlıyorsunuz. Bu mücadele sırasında karşı karşıya gelen pokemonlar özel yeteneklerini gösterecekleri bir düelloya çıkıyorlar ve kazanan ilerleme hakkını elde ediyor. Kim rakip tarafın egemenlik setine daha çabuk ulaşırsa, oyunu ve tüm puanları kazanmış oluyor.


Damaya benzeyen oyun tarzına sahip olan Pokemon Duel, Pokemon Go'ya göre oldukça üzerinde durulmuş bir oyun gibi görünüyor. Mücadele sırasında kullanacağınız pokemonları oyun içerisinde topluyorsunuz, ancak pokemon toplama ve elde etme özelliği Pokemon Go'daki gibi arttırılmış sanal gerçeklik türünde değil, oyun içerisindeki çark ve enerji barına bağlanmış durumda. Belli bir seviyeye geldikçe altın, sandık ve pokemonlar elde ederek takımınızın gücünü arttırıyorsunuz.

Son güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri.
Pokemon Duel ekran görüntüleri Pokemon Duel ekran görüntüleri Pokemon Duel ekran görüntüleri Pokemon Duel ekran görüntüleri Pokemon Duel ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.0.12

GeliştiriciThe Pokemon Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi28.02.2017 - 14:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1156

Dosya boyutu 87.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7475

GÜVENLİKİndireceğiniz Pokemon Duel APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: jp.pokemon.pokemoncomaster

APK imzası: 051dabc575aa0f1bf7c4a8ee1a4d03ed2b149cf2

Pokemon Duel eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Pokemon Duel versiyonları:
  • 1. Pokemon Duel v7.0.0
  • 2. Pokemon Duel v5.0.11
  • 3. Pokemon Duel v3.0.2
  • 4. Pokemon Duel v3.0.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder