Pokemon Duel ikon

Pokemon Duel

v7.0.0

Clash Royale gibi kart ve masa oyunlarına benzeyen Pokemon Duel, farklı olarak kendi egemenlik alanınızı korumak ve rakiplerinizin egemenlik alanlarını ele geçirmek üzerine kurulmuş.

 

Bir masa üzerine yerleşen pokemonları rakiplerin egemenlik sahasına geçmek için çeşitli stratejiler geliştirerek ilerlemelerini sağlıyorsunuz. Bu mücadele sırasında karşı karşıya gelen pokemonlar özel yeteneklerini gösterecekleri bir düelloya çıkıyorlar ve kazanan ilerleme hakkını elde ediyor. Kim rakip tarafın egemenlik setine daha çabuk ulaşırsa, oyunu ve tüm puanları kazanmış oluyor.

 

Damaya benzeyen oyun tarzına sahip olan Pokemon Duel, Pokemon Go'ya göre oldukça üzerinde durulmuş bir oyun gibi görünüyor. Mücadele sırasında kullanacağınız pokemonları oyun içerisinde topluyorsunuz, ancak pokemon toplama ve elde etme özelliği Pokemon Go'daki gibi arttırılmış sanal gerçeklik türünde değil, oyun içerisindeki çark ve enerji barına bağlanmış durumda. Belli bir seviyeye geldikçe altın, sandık ve pokemonlar elde ederek takımınızın gücünü arttırıyorsunuz.

Pokemon Duel ekran görüntüleri Pokemon Duel ekran görüntüleri Pokemon Duel ekran görüntüleri Pokemon Duel ekran görüntüleri Pokemon Duel ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Z-Moves özelliği,

Aylık yeni ödül sistemi,

The Player Pass sistemi,

Yeni eşyalar eklenmiş,

Düellodan sonra kilit açma zamanlayıcılarının süresi düşürülmüş.

 

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.0.0

GeliştiriciThe Pokemon Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi28.02.2017 - 14:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1008

Dosya boyutu 63.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7475

Güvenlik seçicileri
Pokemon Duel eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Pokemon Duel versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder