War Dragons ikon

War Dragons APK

v4.99.3+gn

Savaş ve strateji oyunu War Dragons'da ejderha ordunuzla birlikte nefes kesen savaşlara katılacak, dünyanın hakimi olmaya çalışacaksınız.


War Dragons oyununun en kritik noktası ejderha ordunuzu oluşturmak. Farklı saldırı yeteneklerine ve özel güçlere sahip olan ejderhalardan oluşacak ordunuzu genişletmek için ejderhalarınızı çiftleştirmeniz gerekiyor. Her çiftleşme daha güçlü ve yetenekli ejderhalara sahip olmanızı sağlayacak. Eğer yeterli bulmazsanız lonca sistemi aracılığıyla diğer Ejderha Lordlarıyla ortaklık kurabilirsiniz. Katılacağınız loncanın kararlarına uymanız şart, diğer loncalara karşı yapacağınız saldırılar ve savunma hareketlerinde size verilen görevleri eksiksiz olarak yerine getirmeniz oyundaki başarınızı doğrudan etkiliyor.


Hem tek başınıza vereceğiniz mücadelede hem de lonca birlikleriyle kuracağınız ittifaklarda krallığınızı koruyacak devasa kaleler inşa edip, okçu, yıldırım ve balista kuleleriyle kalenizin dayanma gücünü arttıracaksınız. Hem kale hem de kuleler için farklı kombinasyonlarda geliştirme seviyeleri bulunuyor, bunların kilidini açmak için savaşlarda ve özel etkinliklerde kazanacağınız para puanları kullanıyorsunuz.


Üç boyutlu (3D) yüksek kaliteli grafiklere sahip olan ejderha savaşı oyunu War Dragons sürükleyici hikayesiyle sizleri savaş arenasına çağırıyor. Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan oyunu oynayabilmek için internet bağlantısı olması gerekiyor. İyi oyunlar.

War Dragons ekran görüntüleri War Dragons ekran görüntüleri War Dragons ekran görüntüleri War Dragons ekran görüntüleri War Dragons ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni ejderhalar ve büyükler için destek sistemi eklenmiş,

Oyun performansı ve kararlılığı geliştirilmiş,

Çeşitli hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder