War Dragons

War Dragons

v3.70.1+gn

Savaş ve strateji oyunu War Dragons'da ejderha ordunuzla birlikte nefes kesen savaşlara katılacak, dünyanın hakimi olmaya çalışacaksınız.

 

War Dragons oyununun en kritik noktası ejderha ordunuzu oluşturmak. Farklı saldırı yeteneklerine ve özel güçlere sahip olan ejderhalardan oluşacak ordunuzu genişletmek için ejderhalarınızı çiftleştirmeniz gerekiyor. Her çiftleşme daha güçlü ve yetenekli ejderhalara sahip olmanızı sağlayacak. Eğer yeterli bulmazsanız lonca sistemi aracılığıyla diğer Ejderha Lordlarıyla ortaklık kurabilirsiniz. Katılacağınız loncanın kararlarına uymanız şart, diğer loncalara karşı yapacağınız saldırılar ve savunma hareketlerinde size verilen görevleri eksiksiz olarak yerine getirmeniz oyundaki başarınızı doğrudan etkiliyor.

 

Hem tek başınıza vereceğiniz mücadelede hem de lonca birlikleriyle kuracağınız ittifaklarda krallığınızı koruyacak devasa kaleler inşa edip, okçu, yıldırım ve balista kuleleriyle kalenizin dayanma gücünü arttıracaksınız. Hem kale hem de kuleler için farklı kombinasyonlarda geliştirme seviyeleri bulunuyor, bunların kilidini açmak için savaşlarda ve özel etkinliklerde kazanacağınız para puanları kullanıyorsunuz.

 

Üç boyutlu (3D) yüksek kaliteli grafiklere sahip olan ejderha savaşı oyunu War Dragons sürükleyici hikayesiyle sizleri savaş arenasına çağırıyor. Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan oyunu oynayabilmek için internet bağlantısı olması gerekiyor. İyi oyunlar.

War Dragons ekran görüntüleri War Dragons ekran görüntüleri War Dragons ekran görüntüleri War Dragons ekran görüntüleri War Dragons ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.70.1+gn

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

GeliştiriciPocket Gems

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme138

Eklenme tarihi3 ay önce

Dosya boyutu 89.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7881

War Dragons Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder