Clash Mini ikon

Clash Mini APK

v1.1689.2

Clash Mini APK, gerçek zamanlı savaşlara katılacağınız sürükleyici bir strateji oyunu.


Otomatik savaş kurgusu ile geliştirilen oyunda kendinize ait bir Minis ordusu topluyor ve gerçek oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz. Her oyuncu kendi ordusunu yönetmekten sorumlu. Savaş alanında uygulayacağınız stratejiler, ordunuzun geliştirilmesi ve askerlerin yetenekleri tamamen size bağlı. Bu yüzden ordunuzla ilgilenmeniz büyük önem taşıyor.


Clash Mini ordunuz Barbarian King, Archer Queen ve daha birçok kahraman karakterlerden oluşuyor. Ordudaki her karakter mini askerler tarzında geliştirildiği için askerlerin görüntüsü gayet sevimli. Ancak katılacağınız savaşlarda bu sevimlilik yerini büyük bir askeri yeteneğe bırakıyor. Savaş sırasında stratejinizi geliştirin ve asker kombinasyonları oluşturarak rakibinizi yenmenin yollarını arayın.


Supercell ekibinin geliştirdiği bu oyun hem savaş hem de kart tabanlı otomatik oyunları sevenler için birebir. Supercell Clash of Clans gibi oyunlardan elde ettiği tecrübeyi Clash Mini'de de başarıyla kurgulamış. Oyunculara düşen Clash Mini APK dosyasını indirip kurmak ve kendi ordusunu toplamak. İyi eğlenceler.

Clash Mini ekran görüntüleri Clash Mini ekran görüntüleri Clash Mini ekran görüntüleri Clash Mini ekran görüntüleri Clash Mini ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Clash Mini APK son sürüm güncellemesinde yeni bölümler ve klan seviyeleri eklenmiş, yeni görev türleri eklenmiş, günlük görevler yenilenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder