Clash Mini ikon

Clash Mini APK

v1.1898.2

Clash Mini Açıklama

Clash Mini APK, gerçek zamanlı savaşlara katılacağınız sürükleyici bir strateji oyunu.


Otomatik savaş kurgusu ile geliştirilen oyunda kendinize ait bir Minis ordusu topluyor ve gerçek oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz. Her oyuncu kendi ordusunu yönetmekten sorumlu. Savaş alanında uygulayacağınız stratejiler, ordunuzun geliştirilmesi ve askerlerin yetenekleri tamamen size bağlı. Bu yüzden ordunuzla ilgilenmeniz büyük önem taşıyor.


Clash Mini ordunuz Barbarian King, Archer Queen ve daha birçok kahraman karakterlerden oluşuyor. Ordudaki her karakter mini askerler tarzında geliştirildiği için askerlerin görüntüsü gayet sevimli. Ancak katılacağınız savaşlarda bu sevimlilik yerini büyük bir askeri yeteneğe bırakıyor. Savaş sırasında stratejinizi geliştirin ve asker kombinasyonları oluşturarak rakibinizi yenmenin yollarını arayın.


Supercell ekibinin geliştirdiği bu oyun hem savaş hem de kart tabanlı otomatik oyunları sevenler için birebir. Supercell Clash of Clans gibi oyunlardan elde ettiği tecrübeyi Clash Mini'de de başarıyla kurgulamış. Oyunculara düşen Clash Mini APK dosyasını indirip kurmak ve kendi ordusunu toplamak. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Clash Mini APK son sürüm ile oyunda yeni sezon başlatılmış ve yeni karakterlere özel içerikler eklenmiş.

Clash Mini ekran görüntüleri Clash Mini ekran görüntüleri Clash Mini ekran görüntüleri Clash Mini ekran görüntüleri Clash Mini ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1898.2

GeliştiriciSupercell

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi13.11.2021 - 09:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme296

Dosya boyutu 405 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10962

GÜVENLİKİndireceğiniz Clash Mini APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.supercell.clashmini

APK imzası: f860aaccf8f39ed3df5b5580261f41ee058978eb

Clash Mini eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Clash Mini versiyonları:
  • 1. Clash Mini v1.1689.2
  • 2. Clash Mini v1.1143.2
  • 3. Clash Mini v1.1142.10

Clash Mini nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Clash Mini APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder