Clash of Mythos ikon

Clash of Mythos APK

v3.0.5

Clash of Mythos, epik bir hikayeye dayalı sürükleyici bir Android strateji oyunudur.


Oyun hikayesi, Dokuz Diyar isimli bölgenin Ragnarök isimli karakter tarafından yok edilmesiyle başlıyor. Dokuz Diyar bölgesindeki Dünya Ağacı yıkımdan sonra kendini yeniliyor ve insanlık yeniden kurulmaya başlıyor. İşte bu hikayede öne çıkan gerçek oyuncular Clash of Mythos'da ana karakter olarak karşımıza geliyor. Her oyuncunun büyük bir kahraman olarak katıldığı bu hikayede amacınız kendi krallığınızı büyütmek ve yeni yerler keşfederek en güçlü devlet haline gelmek.


Clash of Mythos Dokuz Diyar bölgesinde sınırsız bir dünya var. Yıkımdan sonra ortaya çıkan canavarların işgal ettiği bu bölgeleri ele geçirerek imparatorluğunuz için kaynak üretebilirsiniz. Ayrıca unutmayın, bu bölgeler diğer oyuncuların da hedefinde ve kazananı büyük savaşlar belirleyecek. Bu nedenle hem imparatorluğunuzu hem de ordunuzu sürekli savaşmaya hazır tutmanız, özellikle mitolojiden esinlenmiş seçkin karakterleri olabildiğince güçlendirmelisiniz.


37GAMES stüdyosunun geliştirdiği oyun sürükleyici bir strateji deneyimi sunuyor. Clash of Clans tarzı oyun kurgusu sayesinde oyuna alışmak hiç de zor değil. 3 boyutlu grafikler ve başarılı oyun motoru ile severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Clash of Mythos APK dosyasını hemen indirerek Dokuz Diyar bölgesindeki savaşlardaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Clash of Mythos nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Clash of Mythos APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Clash of Mythos ekran görüntüleri Clash of Mythos ekran görüntüleri Clash of Mythos ekran görüntüleri Clash of Mythos ekran görüntüleri Clash of Mythos ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder