Empire Warriors: Tower Defense TD Strategy Games ikon

Empire Warriors: Tower Defense TD Strategy Games APK

v2.2.8

Empire Warriors TD, aksiyon dolu TD savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir strateji oyunudur.


Etkileyici oyun yapısı ile dikkat çeken Empire Warriors TD, kule savunma savaşlarına ev sahipliği yapıyor. Milyonlarca oyuncunun katıldığı bu savaşlarda kulenizi güçlendirmek için gerçek zamanlı savaşlara katılıyorsunuz. Elinizdeki askeri yeteneklere en uygun stratejileri belirleyerek savaşta hamlelerinizi gerçekleştirin; işgal güçlerini yenerek tahtınızı korumaya alın.


Empire Warriors TD hem oyun yapısı hem de akıcı grafikleri sayesinde Android kule savunma oyunları arasından öne çıkmayı başarıyor. Özellikle destansı oyun hikayesi ile neredeyse battle tarzı savaşlara katılmış gibi hissediyorsunuz. Savaşlarda kullanabileceğiniz 11 farklı güce ve farklı yeteneklere sahip kahraman karakterler bulunuyor. Ayrıca oyundaki runes sistemi ile karakterlerinizi güçlendirerek savaşta rakibinizden daha üstün güce ulaşabilirsiniz. Savaş demişken, oyun içerisinde onlarca farklı yapıya sahip savaş haritası mevcut.


ZITGA ekibinin ücretsiz olarak sunduğu bu oyun Google Play'de Empire Warriors: Tower Defense TD Strategy Games adıyla yayınlanıyor. Android kule savunma savaşı oyunlarını seviyorsanız, bu oyun kesinlikle denemeniz gereken bağımlılık yapacak kadar kaliteli bir deneyim sunuyor. Empire Warriors TD APK dosyasını indirin ve kulenizi savunmaya başlayın. İyi oyunlar.

Empire Warriors: Tower Defense TD Strategy Games nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Empire Warriors: Tower Defense TD Strategy Games APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Empire Warriors: Tower Defense TD Strategy Games ekran görüntüleri Empire Warriors: Tower Defense TD Strategy Games ekran görüntüleri Empire Warriors: Tower Defense TD Strategy Games ekran görüntüleri Empire Warriors: Tower Defense TD Strategy Games ekran görüntüleri Empire Warriors: Tower Defense TD Strategy Games ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder