Call of Spartan ikon

Call of Spartan APK

v2.7.3

Call of Spartan Açıklama

Call of Spartan oyunuyla Spartalıların özgürlük mücadelesine ortak olun.

 

Klan yönetimi tarzında geliştirilen oyun Sparta birliklerinin düşmanlara karşı verdiği savaşı konu alıyor. Kendi krallığınızı ve ordunuzu kurarak başladığınız oyunda katılacağınız gerçek zamanlı strateji savaşlarında tek amacınız var: Özgürlük. Oyundaki savaşlar hem bireysel hem de Lonca sistemi üzerinden grup halinde yapılıyor. Özellikle Lonca sisteminde gerçek oyunculara karşı savaşmak oldukça keyifli. Açık dünya haritası sayesinde de oldukça geniş bir savaş alanı sizi karşılıyor.

 

Call of Spartan yüksek kaliteli grafikleriyle savaşın atmosferini başarıyla oyuncuya yansıtıyor. Kolay kontrolleri ve ücretsiz olması da oyunun diğer olumlu özellikleri arasında. Call of Spartan APK dosyasını indirerek Spartalıların özgürlük savaşındaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Call of Spartan ekran görüntüleri Call of Spartan ekran görüntüleri Call of Spartan ekran görüntüleri Call of Spartan ekran görüntüleri Call of Spartan ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.7.3

GeliştiriciWang Xin

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi20.07.2018 - 12:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme75

Dosya boyutu 101 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8934

GÜVENLİKİndireceğiniz Call of Spartan APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tap4fun.callofsparta

APK imzası: fdc5c0680db9ab44660a128ab92f8115dc62a7c9

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder