Terminator Genisys: Future War ikon

Terminator Genisys: Future War APK

v1.9.3.274

Terminator Genisys: Future War Açıklama

Direnç makinesi Terminatör ve durdurulmaz ölüm makinesi Skynet, tüm insanlığın gelecek kaderini belirleyecek bir savaşın içerisindeler. Yüksek kaliteli grafiklerle bu savaşı işleyen Terminator Genisys oyununda her iki taraftan birisini seçerek savaşlara katılabiliyorsunuz. İster iyi olan Terminatör, ister kötü karakter Skynet'in ordusu olsun tarafınızı seçip kendi birliklerinizle stratejik savaşlarda galip gelmek tek amacınız. Skynet'in tarafını seçerseniz dikkat etmeniz ve yerine getirmeniz farklı bir görev var: Skynet'in internet erişimini kesmeye çalışan ve insanların kurduğu ordunun komutanlığını yapan John Connor'ı etkisiz hale getirmek. Onu engellemezseniz ilerleyen bölümlerde terminatörle işbirliği yaparak sizi oldukça zorlayabilir.


PvP ve PvE olarak tasarlanan savaş arenalarına sahip olan oyun, gerçek oyunculardan kurulu MMO çatışmalarıyla oldukça doyurucu bir içeriğe sahip. Savaş arenasında göstereceğiniz başarılara bağlı olarak hem silahlarınızı hem de üssünüzü geliştirmenizi sağlayacak materyallerin kilitlerini açabilir veya satın alabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirilmeye sunulan Terminator Genisys: Future War APK oyununu indirerek gelecek savaşlarındaki yerinizi şimdiden alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri

Terminator Genisys: Future War ekran görüntüleri Terminator Genisys: Future War ekran görüntüleri Terminator Genisys: Future War ekran görüntüleri Terminator Genisys: Future War ekran görüntüleri Terminator Genisys: Future War ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.3.274

GeliştiriciPlarium LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi23.05.2017 - 11:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme184

Dosya boyutu 65.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7615

GÜVENLİKİndireceğiniz Terminator Genisys: Future War APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.plarium.terminator

APK imzası: d52f23e40f69a81f600af36d8012544ea2202e90

Terminator Genisys: Future War eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Terminator Genisys: Future War versiyonları:
  • 1. Terminator Genisys: Future War v1.1.1.94

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder