Terminator Genisys: Future War ikon

Terminator Genisys: Future War

v1.1.1.94

Free-to-play oyunu olarak geliştirilen Terminator Genisys: Future War'da Terminatör ve Skynet gelecek için karşı karşıyalar.

 

Direnç makinesi Terminatör ve durdurulmaz ölüm makinesi Skynet, tüm insanlığın gelecek kaderini belirleyecek bir savaşın içerisindeler. Yüksek kaliteli grafiklerle bu savaşı işleyen Terminator Genisys oyununda her iki taraftan birisini seçerek savaşlara katılabiliyorsunuz. İster iyi olan Terminatör, ister kötü karakter Skynet'in ordusu olsun tarafınızı seçip kendi birliklerinizle stratejik savaşlarda galip gelmek tek amacınız. Skynet'in tarafını seçerseniz dikkat etmeniz ve yerine getirmeniz farklı bir görev var: Skynet'in internet erişimini kesmeye çalışan ve insanların kurduğu ordunun komutanlığını yapan John Connor'ı etkisiz hale getirmek. Onu engellemezseniz ilerleyen bölümlerde terminatörle işbirliği yaparak sizi oldukça zorlayabilir.

 

PvP ve PvE olarak tasarlanan savaş arenalarına sahip olan oyun, gerçek oyunculardan kurulu MMO çatışmalarıyla oldukça doyurucu bir içeriğe sahip. Savaş arenasında göstereceğiniz başarılara bağlı olarak hem silahlarınızı hem de üssünüzü geliştirmenizi sağlayacak materyallerin kilitlerini açabilir veya satın alabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirilmeye sunulan Terminator Genisys: Future War APK oyununu indirerek gelecek savaşlarındaki yerinizi şimdiden alın. İyi oyunlar.

Terminator Genisys: Future War ekran görüntüleri Terminator Genisys: Future War ekran görüntüleri Terminator Genisys: Future War ekran görüntüleri Terminator Genisys: Future War ekran görüntüleri Terminator Genisys: Future War ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.1.94

GeliştiriciPlarium LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi23.05.2017 - 11:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme173

Dosya boyutu 56.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7615

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder