Samurai Siege ikon

Samurai Siege

v1590.0.0.0

Uzak doğunun savaş karakterlerini Samurai Siege oyununda ordunuza toplayın ve düşmanlarınızla savaşmaya başlayın.

 

Aksiyon dolu savaş ve strateji oyunu olarak geliştirilen oyunda Samuray, Ninja ve diğer uzak doğu canavarlarını ordunuz altında toplayarak köyünüzü korumak ve düşmanlarınıza ait toprakları işgal etmek için amansız savaşlara çıkıyorsunuz. Gerçekçi bir dünya yüzeyi fiziğine sahip olan savaş oyunu Samurai Siege'de bazen karlı bazen de sıcaktan kavrulan toprak yüzeylerde savaşlara çıkıyorsunuz. Bunun haricinde oyundaki dünya, oyuncular tarafından keşfedilebilir durumda. Yani, bilinmedik yerleri gezerek ilk siz keşfederseniz, o toprakların sahibi olabilirsiniz. Kendi köyünüzle birlikte keşfedeceğiniz toprakların güvenliği ve geliştirmelerini eksiksiz olarak gerçekleştirmenizde fayda var. Kale, savunma kuleleri ve sınır askeri birlikleriyle sınırlarınızı koruma altına almaya öncelik vermelisiniz. Aksi halde ani bir düşman baskınında topraklarınızı kaybedebilirsiniz.

 

İnternet üzerinden oynanan strateji oyununda ittifak sistemi de bulunuyor. Böylece arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla internet üzerinden ortaklık kurarak birlikte savaşlara çıkabiliyorsunuz. Özellikle küresel savaşlarda çok güçlü bir orduya sahip değilseniz ittifak kurmak işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Yüksek kalite grafik ve animasyonlara sahip olan uzak doğu savaşlarında yer almak için kurulum dosyasını ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Samurai Siege ekran görüntüleri Samurai Siege ekran görüntüleri Samurai Siege ekran görüntüleri Samurai Siege ekran görüntüleri Samurai Siege ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun motoru yükseltilmiş,

GDPR uyumluluğu sağlanmış,

Yeni tuval artış seviyesi,

Yeni pazar tanıtımı,

Savunma binaları için yeni tasarım.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1590.0.0.0

GeliştiriciSpace Ape Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.08.2017 - 10:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme111

Dosya boyutu 51.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7729

Güvenlik seçicileri
Samurai Siege eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Samurai Siege versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder