Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Samurai Siege: Alliance Wars

Samurai Siege: Alliance Wars

v1479.0.0.0
reklamlar
Samurai Siege: Alliance Wars
Samurai Siege: Alliance Wars  ekran görüntüleri Samurai Siege: Alliance Wars  ekran görüntüleri Samurai Siege: Alliance Wars  ekran görüntüleri Samurai Siege: Alliance Wars  ekran görüntüleri Samurai Siege: Alliance Wars  ekran görüntüleri Samurai Siege: Alliance Wars  tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Samurai Siege: Alliance Wars Açıklama

Uzak doğunun savaş karakterlerini Samurai Siege oyununda ordunuza toplayın ve düşmanlarınızla savaşmaya başlayın.

 

Aksiyon dolu savaş ve strateji oyunu olarak geliştirilen oyunda Samuray, Ninja ve diğer uzak doğu canavarlarını ordunuz altında toplayarak köyünüzü korumak ve düşmanlarınıza ait toprakları işgal etmek için amansız savaşlara çıkıyorsunuz. Gerçekçi bir dünya yüzeyi fiziğine sahip olan savaş oyunu Samurai Siege'de bazen karlı bazen de sıcaktan kavrulan toprak yüzeylerde savaşlara çıkıyorsunuz. Bunun haricinde oyundaki dünya, oyuncular tarafından keşfedilebilir durumda. Yani, bilinmedik yerleri gezerek ilk siz keşfederseniz, o toprakların sahibi olabilirsiniz. Kendi köyünüzle birlikte keşfedeceğiniz toprakların güvenliği ve geliştirmelerini eksiksiz olarak gerçekleştirmenizde fayda var. Kale, savunma kuleleri ve sınır askeri birlikleriyle sınırlarınızı koruma altına almaya öncelik vermelisiniz. Aksi halde ani bir düşman baskınında topraklarınızı kaybedebilirsiniz.

 

İnternet üzerinden oynanan strateji oyununda ittifak sistemi de bulunuyor. Böylece arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla internet üzerinden ortaklık kurarak birlikte savaşlara çıkabiliyorsunuz. Özellikle küresel savaşlarda çok güçlü bir orduya sahip değilseniz ittifak kurmak işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Yüksek kalite grafik ve animasyonlara sahip olan uzak doğu savaşlarında yer almak için kurulum dosyasını ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

reklamlar

Samurai Siege: Alliance Wars Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: