Vainglory 5V5 ikon

Vainglory 5V5

v3.0.1 (70127)

MOBA oyunlarının en iyilerinden birisi olan Vainglory 5V5 ile yer altı savaşlarının sürükleyici hikayesine katılın.

 

DOTA2 ve LOL benzeri bir savaş oyunu olan Vainglory destansı savaş karakterlerinin, ejderhaların ve üstün yeteneklere sahip müttefiklerin çarpıştığı gerçek zamanlı bir savaş oyunudur. MOBA (Multiplayer online battle arena) tabanlı geliştirilen oyunda kendi karakterinizi seçecek ve gerçek oyuncuların yönettiği karakterlere karşı 5'e 5 savaşlara katılacaksınız. Oyunda farklı gruplara toplanmış toplam 37'den fazla savaşçı karakter bulunuyor. Her karakterin kendine has özel yetenekleri ve savaş stili var. Hem bu yetenekleri geliştirmek hem de yeni bir savaş karakteri almak için arenada kazandığınız ödül puanlarını harcıyorsunuz. 

 

MOBA tarzındaki oyunlar özellikle grafik konusunda çok başarılı oluyorlar. Vainglory 5V5 de konsol kalitesindeki grafiklerle sizi savaşın içerisine çekmeyi başarıyor. Saniyede 120 kare (FPS) görüntü kalitesi sunan oyun bu konuda neredeyse bir ilki başarmış. Ayrıca üç yoldan oluşan hedef ve arena haritası savaş alanındaki konumunuzu çok net görmenizi sağlıyor. 

 

Kullanıcılara ücretsiz sunulan Vainglory 5V5 APK dosyasını hemen indirerek Android'in en iyi MOBA savaşlarında yerinizi alabilirsiniz.

 

NOT: Vainglory APK dosyası 12 MB boyutunda ancak, kurulumdan sonra oyun yaklaşık 1GB DATA dosyası indirecek. Bu nedenle kurulum sırasında Wi-Fi ağına bağlı olmanızı tavsiye ediyoruz.

Vainglory 5V5 ekran görüntüleri Vainglory 5V5 ekran görüntüleri Vainglory 5V5 ekran görüntüleri Vainglory 5V5 ekran görüntüleri Vainglory 5V5 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.0.1 (70127)

GeliştiriciSuper Evil Megacorp

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi13.02.2018 - 12:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme109

Dosya boyutu 12.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8242

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder