Vainglory ikon

Vainglory APK

v4.10.0 (99492)

MOBA oyunlarının en iyilerinden birisi olan Vainglory 5V5 ile yer altı savaşlarının sürükleyici hikayesine katılın.


DOTA2 ve LOL benzeri bir savaş oyunu olan Vainglory destansı savaş karakterlerinin, ejderhaların ve üstün yeteneklere sahip müttefiklerin çarpıştığı gerçek zamanlı bir savaş oyunudur. MOBA (Multiplayer online battle arena) tabanlı geliştirilen oyunda kendi karakterinizi seçecek ve gerçek oyuncuların yönettiği karakterlere karşı 5'e 5 savaşlara katılacaksınız. Oyunda farklı gruplara toplanmış toplam 37'den fazla savaşçı karakter bulunuyor. Her karakterin kendine has özel yetenekleri ve savaş stili var. Hem bu yetenekleri geliştirmek hem de yeni bir savaş karakteri almak için arenada kazandığınız ödül puanlarını harcıyorsunuz.


MOBA tarzındaki oyunlar özellikle grafik konusunda çok başarılı oluyorlar. Vainglory 5V5 de konsol kalitesindeki grafiklerle sizi savaşın içerisine çekmeyi başarıyor. Saniyede 120 kare (FPS) görüntü kalitesi sunan oyun bu konuda neredeyse bir ilki başarmış. Ayrıca üç yoldan oluşan hedef ve arena haritası savaş alanındaki konumunuzu çok net görmenizi sağlıyor.


Kullanıcılara ücretsiz sunulan Vainglory 5V5 APK dosyasını hemen indirerek Android'in en iyi MOBA savaşlarında yerinizi alabilirsiniz.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Vainglory oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Vainglory nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Vainglory APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Vainglory ekran görüntüleri Vainglory ekran görüntüleri Vainglory ekran görüntüleri Vainglory ekran görüntüleri Vainglory ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Vainglory son sürüm APK güncellemesi ile oyundaki yenilikler şunlar:

KARAS isimli yeni bir savaşçı eklenmiş,

Santa Tony, Valkyrie Kinetic ve Taizen skinleri eklenmiş,

Kış tatiline özel yeni ödüller eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder