Dragons of Atlantis: Heirs ikon

Dragons of Atlantis: Heirs APK

v9.6.0

Dragons of Atlantis: Heirs Açıklama

Dragons of Atlantis: Heirs, kendi krallığınızı kurup yöneteceğiniz fantastik bir Android savaş ve strateji oyunudur.


Atlantis isimli fantastik bir dünyada geçen Dragons of Atlantis'in oyun hikayesi; kralların gökyüzüne hakim olma mücadelesi ile başlıyor. Bu hikayede kendi krallığınızı kurarak yer alıyor ve efsanevi ejderha ordunuzla birlikte savaşlara katılıyorsunuz. Oyunda her krallığın bir ejderha ordusu var ve savaşlar bu ordu üzerinden ilerliyor. Farklı yeteneklere sahip ejderhalarınızı geliştirmeniz ve ordunuzu güçlendirmek için savaşlardan ödül puanları kazanmanız şart.


Dragons of Atlantis'in açık dünyası tarihi grafik modellemesine sahip. Bu sayede oyunu oynarken antik bir savaş hikayesindeymiş gibi hissediyorsunuz. Bu hikayede ise en güçlü ejderha ordusuna sahip olan oyuncu göklerin hakimi oluyor. Tamamen ücretsiz sunulan Dragons of Atlantics APK dosyasını ücretsiz indirerek bu fantastik hikayedeki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Dragons of Atlantis: Heirs ekran görüntüleri Dragons of Atlantis: Heirs ekran görüntüleri Dragons of Atlantis: Heirs ekran görüntüleri Dragons of Atlantis: Heirs ekran görüntüleri Dragons of Atlantis: Heirs ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv9.6.0

GeliştiriciGaea Mobile Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi30.12.2019 - 13:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 91.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10068

GÜVENLİKİndireceğiniz Dragons of Atlantis: Heirs APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kabam.doamobile

APK imzası: e87ce150f67bbf5b5f9f8ab86f0b494c948d14cf

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder