Dragons of Atlantis: Heirs ikon

Dragons of Atlantis: Heirs APK

v9.6.0

Dragons of Atlantis: Heirs, kendi krallığınızı kurup yöneteceğiniz fantastik bir Android savaş ve strateji oyunudur.


Atlantis isimli fantastik bir dünyada geçen Dragons of Atlantis'in oyun hikayesi; kralların gökyüzüne hakim olma mücadelesi ile başlıyor. Bu hikayede kendi krallığınızı kurarak yer alıyor ve efsanevi ejderha ordunuzla birlikte savaşlara katılıyorsunuz. Oyunda her krallığın bir ejderha ordusu var ve savaşlar bu ordu üzerinden ilerliyor. Farklı yeteneklere sahip ejderhalarınızı geliştirmeniz ve ordunuzu güçlendirmek için savaşlardan ödül puanları kazanmanız şart.


Dragons of Atlantis'in açık dünyası tarihi grafik modellemesine sahip. Bu sayede oyunu oynarken antik bir savaş hikayesindeymiş gibi hissediyorsunuz. Bu hikayede ise en güçlü ejderha ordusuna sahip olan oyuncu göklerin hakimi oluyor. Tamamen ücretsiz sunulan Dragons of Atlantics APK dosyasını ücretsiz indirerek bu fantastik hikayedeki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Dragons of Atlantis: Heirs ekran görüntüleri Dragons of Atlantis: Heirs ekran görüntüleri Dragons of Atlantis: Heirs ekran görüntüleri Dragons of Atlantis: Heirs ekran görüntüleri Dragons of Atlantis: Heirs ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder