Revenge of Sultans ikon

Revenge of Sultans

v1.4.10

Antik krallığın sultanları, MMO tabanlı Revenge of Sultans oyunuyla savaş alanına çıkıyor.

 

Çevrimiçi gerçek oyunculara karşı gerçekleşen savaşlarda her oyuncu bir Sultan ve tek bir amacı var: Antik krallığın tahtını ele geçirmek. Tahta göz diken Sultanlar arasında öne çıkmak için stratejinizi hızlıca belirlemeniz ve ordunuzun ihtiyacı olan kaynakları toplamanız gerekiyor. Oyun Arabistan'ın çöllerinde oynandığı için kaynak toplamanın tek yolu diğer sultanların bölgelerine saldırmak ve işgal etmek. Bu nedenle ordunuzu her türlü saldırı ve savunmaya karşı sürekli hazır tutmanız şart. Kılıçlı askerler, Okçular, Deve Süvarileri, Mancınıklar ve daha birçok askeri birimden oluşan ordunuzu korumak için ek kale ve surlar inşa edebiliyorsunuz.

 

Orta Çağ döneminde geçen oyun hikayesi fantastik savaşlarla birlikte oldukça sürükleyici bir deneyim sunuyor. Ayrıca Ortadoğu ve özellikle Arap coğrafyasını çok iyi yansıtan bir oyun ortamı olduğunu söylemek lazım. Gerçek zamanlı strateji (RTS) ve MMO oyunlarını seviyorsanız Revenge of Sultans mutlaka denemeniz gereken bir oyun.

Revenge of Sultans ekran görüntüleri Revenge of Sultans ekran görüntüleri Revenge of Sultans ekran görüntüleri Revenge of Sultans ekran görüntüleri Revenge of Sultans ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.10

GeliştiriciONEMT

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi28.12.2017 - 16:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme272

Dosya boyutu 95.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8056

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder