Revenge of Sultans ikon

Revenge of Sultans

v1.7.8

Antik krallığın sultanları, MMO tabanlı Revenge of Sultans oyunuyla savaş alanına çıkıyor.

 

Çevrimiçi gerçek oyunculara karşı gerçekleşen savaşlarda her oyuncu bir Sultan ve tek bir amacı var: Antik krallığın tahtını ele geçirmek. Tahta göz diken Sultanlar arasında öne çıkmak için stratejinizi hızlıca belirlemeniz ve ordunuzun ihtiyacı olan kaynakları toplamanız gerekiyor. Oyun Arabistan'ın çöllerinde oynandığı için kaynak toplamanın tek yolu diğer sultanların bölgelerine saldırmak ve işgal etmek. Bu nedenle ordunuzu her türlü saldırı ve savunmaya karşı sürekli hazır tutmanız şart. Kılıçlı askerler, Okçular, Deve Süvarileri, Mancınıklar ve daha birçok askeri birimden oluşan ordunuzu korumak için ek kale ve surlar inşa edebiliyorsunuz.

 

Orta Çağ döneminde geçen oyun hikayesi fantastik savaşlarla birlikte oldukça sürükleyici bir deneyim sunuyor. Ayrıca Ortadoğu ve özellikle Arap coğrafyasını çok iyi yansıtan bir oyun ortamı olduğunu söylemek lazım. Gerçek zamanlı strateji (RTS) ve MMO oyunlarını seviyorsanız Revenge of Sultans mutlaka denemeniz gereken bir oyun.

Revenge of Sultans nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Revenge of Sultans APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Revenge of Sultans ekran görüntüleri Revenge of Sultans ekran görüntüleri Revenge of Sultans ekran görüntüleri Revenge of Sultans ekran görüntüleri Revenge of Sultans ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni kale temaları ve dekorasyonları eklenmiş,

Özel Zırh Seti iyileştirmeleri yapılmış,

Oyun ikonu yenilenmiş,

Hatalar güncellenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.8

GeliştiriciONEMT

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi28.12.2017 - 16:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme407

Dosya boyutu 129 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8056

Güvenlik seçicileri
Revenge of Sultans eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Revenge of Sultans versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder