Titanfall: Assault ikon

Titanfall: Assault APK

v0.0727.35476

Gerçek zamanlı strateji oyunu olarak geliştirilen Titanfall: Assault'da Titanlar ve Pilotlar evren hakimiyeti için savaşıyorlar.

 

Oyundaki savaşçı karakterlerin hemen hepsi üstün tahrip gücüne sahip robotlardan oluşuyor. Kendi takımınızı ve savaşçı ekibinizi kurarak başlayacağınız oyunda robotlarınızın hepsinin bir ilerleme kademesi bulunuyor, PvP savaşlarda göstereceğiniz başarılar ve düşman oyunculardan elde edeceğiniz üs ganimetlerini robotlarınızı ve üssünüzü geliştirmek için kullanabiliyorsunuz. Tamamen gerçek oyunculara karşı oynadığınız oyunda savaşlar oldukça yüksek tempolu geçiyor. Bu nedenle robotlarınızın gelişimi ve geliştireceğiniz gerçek zamanlı strateji ataklarınız büyük öneme sahip. Bunun yanında çok zorlandığınız anlarda toplayacağınız kartları koz olarak kullanarak savaşı lehinize çevirmeniz mümkün. Önemli olan kartlarınızı ne zaman kullanacağınızda.

 

 

Yüksek grafik kalitesi ve ücretsiz oluşuyla Android cihazlar için cazip bir oyun olan Titanfall Assault oyununa ait APK dosyasını indirin ve evrenin hakimi olmak için stratejilerinizi geliştirmeye başlayın.

Titanfall: Assault ekran görüntüleri Titanfall: Assault ekran görüntüleri Titanfall: Assault ekran görüntüleri Titanfall: Assault ekran görüntüleri Titanfall: Assault ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder