Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Titanfall: Assault

Titanfall: Assault

v0.0727.35476
reklamlar
Titanfall: Assault
Titanfall: Assault ekran görüntüleri Titanfall: Assault ekran görüntüleri Titanfall: Assault ekran görüntüleri Titanfall: Assault ekran görüntüleri Titanfall: Assault ekran görüntüleri Titanfall: Assault tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Titanfall: Assault Açıklama

Gerçek zamanlı strateji oyunu olarak geliştirilen Titanfall: Assault'da Titanlar ve Pilotlar evren hakimiyeti için savaşıyorlar.

 

Oyundaki savaşçı karakterlerin hemen hepsi üstün tahrip gücüne sahip robotlardan oluşuyor. Kendi takımınızı ve savaşçı ekibinizi kurarak başlayacağınız oyunda robotlarınızın hepsinin bir ilerleme kademesi bulunuyor, PvP savaşlarda göstereceğiniz başarılar ve düşman oyunculardan elde edeceğiniz üs ganimetlerini robotlarınızı ve üssünüzü geliştirmek için kullanabiliyorsunuz. Tamamen gerçek oyunculara karşı oynadığınız oyunda savaşlar oldukça yüksek tempolu geçiyor. Bu nedenle robotlarınızın gelişimi ve geliştireceğiniz gerçek zamanlı strateji ataklarınız büyük öneme sahip. Bunun yanında çok zorlandığınız anlarda toplayacağınız kartları koz olarak kullanarak savaşı lehinize çevirmeniz mümkün. Önemli olan kartlarınızı ne zaman kullanacağınızda.

 

 

Yüksek grafik kalitesi ve ücretsiz oluşuyla Android cihazlar için cazip bir oyun olan Titanfall Assault oyununa ait APK dosyasını indirin ve evrenin hakimi olmak için stratejilerinizi geliştirmeye başlayın.

reklamlar

Titanfall: Assault Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: