Titanfall: Assault ikon

Titanfall: Assault

v0.0727.35476

Gerçek zamanlı strateji oyunu olarak geliştirilen Titanfall: Assault'da Titanlar ve Pilotlar evren hakimiyeti için savaşıyorlar.

 

Oyundaki savaşçı karakterlerin hemen hepsi üstün tahrip gücüne sahip robotlardan oluşuyor. Kendi takımınızı ve savaşçı ekibinizi kurarak başlayacağınız oyunda robotlarınızın hepsinin bir ilerleme kademesi bulunuyor, PvP savaşlarda göstereceğiniz başarılar ve düşman oyunculardan elde edeceğiniz üs ganimetlerini robotlarınızı ve üssünüzü geliştirmek için kullanabiliyorsunuz. Tamamen gerçek oyunculara karşı oynadığınız oyunda savaşlar oldukça yüksek tempolu geçiyor. Bu nedenle robotlarınızın gelişimi ve geliştireceğiniz gerçek zamanlı strateji ataklarınız büyük öneme sahip. Bunun yanında çok zorlandığınız anlarda toplayacağınız kartları koz olarak kullanarak savaşı lehinize çevirmeniz mümkün. Önemli olan kartlarınızı ne zaman kullanacağınızda.

 

 

Yüksek grafik kalitesi ve ücretsiz oluşuyla Android cihazlar için cazip bir oyun olan Titanfall Assault oyununa ait APK dosyasını indirin ve evrenin hakimi olmak için stratejilerinizi geliştirmeye başlayın.

Titanfall: Assault ekran görüntüleri Titanfall: Assault ekran görüntüleri Titanfall: Assault ekran görüntüleri Titanfall: Assault ekran görüntüleri Titanfall: Assault ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0727.35476

GeliştiriciNEXON M Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi12.08.2017 - 10:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme160

Dosya boyutu 58.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7721

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder