Black Survival ikon

Black Survival APK

v4.6.01

Black Survival Açıklama

Black Survival PvP tabanlı geliştirilen başarılı bir savaş ve strateji oyunudur.

 

Oyunda her savaş 10 kişilik ekip halinde ve 20'şer dakikalık bölümlerde gerçekleşiyor. PUBG'den bildiğimiz alan daralma özelliği Black Survival'da da var. Yani 20 dakikalık bir savaş boyunca alan daralıyor ve oyuncular birbirine yaklaşarak savaşın dozu arttırılıyor. Savaşı zevkli hale getiren özelliklerden biri de alanın 22 parçaya ayrılmış olması. Bu sayede farklı noktalarda ve farklı oyuncularla savaşma ihtimaliniz artıyor.

 

Black Survival'da yer alan savaşçı karakterleri çizgi film karakterlerine benzetilmiş. Aktör, doktor, polis, hacker ve aşçı gibi birçok farklı karakter seçeneği bulunuyor. İstediğinizi seçtikten sonra geniş savaş alanına katılıyor ve kendinizi savaşın ortasında buluyorsunuz.

 

Oyunun grafik ve ses kalitesi oldukça başarılı bir şekilde modellenmiş. PvP ve strateji savaşlarını seviyorsanız kendine özgü tarzıyla dikkat çeken Black Survival'ı mutlaka denemelisiniz. Tamamen ücretsiz olan Black Survival APK dosyasını indirerek savaşın heyecanına hemen ortak olabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Black Survival ekran görüntüleri Black Survival ekran görüntüleri Black Survival ekran görüntüleri Black Survival ekran görüntüleri Black Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.6.01

GeliştiriciARCHBEARS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi27.08.2018 - 12:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme38

Dosya boyutu 53.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8966

GÜVENLİKİndireceğiniz Black Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.archbears.bs

APK imzası: d3a9cb389be9b4e5234c6a4f0b43b39f86f3b101

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder