Clash Royale ikon

Clash Royale APK

v3.2803.4

Supercell tarafından geliştirilen popüler savaş kartı oyunu Clash Royale APK'de Clash of Clans'tan bildiğimiz klan ve royale'ler gerçek zamanlı çok oyunculu olarak oynanabiliyor.


Oyunda Clash of Clans'ın birlikleri, büyüleri ve savunma/saldırma taktikleriyle birlikte savaşçılarını içeren kartları toplayıp onları yükseltmeniz gerekiyor. Clash Royale'deki düşmanlarınızın hepsi de gerçek zamanlı internette yer alan oyunculardan oluşuyor. Onların gerçek zamanlı stratejilerine karşı cevap verebilmeniz için siz de kartlarınızı oldukça stratejik belirlemeniz gerekiyor.


Oyun içerisinde yer alan ödülleri kazanmak için sandık kazanmalısınız. Clash birliklerindeki rakiplerinizin kalesini yıkmak için en büyük yardımcınız taç olacak. Taçlar ise sadece taç sandıklarında bulunuyor. Oluşturacağınız kart koleksiyonunu yükselterek rakiplerinize karşı üstünlük sağlamak için savaş destesi oluşturarak onları tamamen yok edebilirsiniz. Ayrıca Clash Royale ile de kendi klanlarınızı oluşturabilir ve kartlarınızın gücüne güç katabilirsiniz.


Oyun tamamen ücretsiz ancak bazı kartlar ve geliştirmeler için isterseniz oyun içi satın alma yapabilirsiniz. Clash Royale APK dosyasını indirin ve klanların savaşındaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Clash Royale nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Clash Royale APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Clash Royale ekran görüntüleri Clash Royale ekran görüntüleri Clash Royale ekran görüntüleri Clash Royale ekran görüntüleri Clash Royale ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Clash Royale APK son sürüm güncellemesinde;

Kart ustaları eklenmiş,

Yeni usta görevleri eklenmiş,

Yeni madenci kartı eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans optimizasyonu yapılmış.

Artıları

Tamamen ücretsiz ve reklamsız oynanabilme,

Gerçek zamanlı online oynanış,

Başarılı grafik kalitesi.

Eksileri

Eşleştirmelerde güç ve seviye dengesizlikleri oluyor.

Yorumlar

Clash Royale için toplam 138 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Clash Royale v2.7.4 için
Oyun v Çok guzel ve cepte ye tesekkurler
Ziyaretçi3 yıl önce Clash Royale v2.7.1 için
Çok güzell bence o oyunda benim adım mavi kıraliyet
Ziyaretçi3 yıl önce Clash Royale v2.6.1 için
Hilelimi
Onur4 yıl önce Clash Royale v2.5.0 için
İndir butonuna tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz. İndirme durumunu tarayıcınız üzerinde göremiyorsanız, seçenekler kısmından indirilenler sayfasına giderek inmekte oluğunu görebilirsiniz.
Ziyaretçi4 yıl önce Clash Royale v2.4.1 için
Ya indirilenler nerden giriyoruz