Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Clash of Kings

Clash of Kings

v2.54.0
reklamlar
Clash of Kings
Clash of Kings ekran görüntüleri Clash of Kings ekran görüntüleri Clash of Kings ekran görüntüleri Clash of Kings ekran görüntüleri Clash of Kings ekran görüntüleri Clash of Kings tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Clash of Kings Açıklama

Gerçek zamanlı strateji oyunu Clash of Kings'le kendi imparatorluğunuzu kurup çevrimiçi oyuncularla savaşıyorsunuz.

 

Küçük bir şehir olarak tarih sahnesine çıkan devletinizi belirleyeceğiniz stratejilerle birlikte geliştiriyor ve diğer imparatorluklara kafa tutacak güce ulaşmasını sağlıyorsunuz. MMO ve PVP türünde gerçek zamanlı savaşların yapıldığı Clash of Kings oyununda aynı anda milyonlarca kullanıcı savaş arenasında çarpışıyor; bu savaşta gücünüzü kanıtlamak için Lordlarınızı, ejderhalarınızı ve diğer tüm yardımcı kuvvetlerinizi olabildiğince hızlı bir şekilde geliştirmeniz gerekiyor.

 

İmparatorluğunuzu askeri olarak güçlendirmenin yanında ekonomik olarak da güçlendirmeniz şart. Bunu da savaşlardan kazanacağınız ganimetlerle ve köylülerinizin çıkartacağı madenlerle yapabiliyorsunuz. Şehrinizde, köylerinizde ve sınır uçlarında ihtiyacınız olan tüm asker ocakları ve savunma kulelerini yapabilmek için bu gelirleri oldukça idareli kullanmaya dikkat edin, aksi halde düşmana karşı asker yetiştiremez ve ani bir baskınla her şeyinizi kaybedebilirsiniz.

Güncelleme Notları

Üç yeni medeniyet eklenmiş: Viking, Yamato ve Dragon-born,

Performans optimizasyonu yapılmış.

reklamlar

Clash of Kings Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
ardax1234 1 yıl önce Clash of Kings v2.0.17 İçin
Güzel tavsiye ederim strateji oyunu