Clash of Kings – Mucize Çöküyor ikon

Clash of Kings – Mucize Çöküyor APK

v4.31.0

Gerçek zamanlı strateji oyunu Clash of Kings'le kendi imparatorluğunuzu kurup çevrimiçi oyuncularla savaşıyorsunuz.

 

Küçük bir şehir olarak tarih sahnesine çıkan devletinizi belirleyeceğiniz stratejilerle birlikte geliştiriyor ve diğer imparatorluklara kafa tutacak güce ulaşmasını sağlıyorsunuz. MMO ve PVP türünde gerçek zamanlı savaşların yapıldığı Clash of Kings oyununda aynı anda milyonlarca kullanıcı savaş arenasında çarpışıyor; bu savaşta gücünüzü kanıtlamak için Lordlarınızı, ejderhalarınızı ve diğer tüm yardımcı kuvvetlerinizi olabildiğince hızlı bir şekilde geliştirmeniz gerekiyor.

 

İmparatorluğunuzu askeri olarak güçlendirmenin yanında ekonomik olarak da güçlendirmeniz şart. Bunu da savaşlardan kazanacağınız ganimetlerle ve köylülerinizin çıkartacağı madenlerle yapabiliyorsunuz. Şehrinizde, köylerinizde ve sınır uçlarında ihtiyacınız olan tüm asker ocakları ve savunma kulelerini yapabilmek için bu gelirleri oldukça idareli kullanmaya dikkat edin, aksi halde düşmana karşı asker yetiştiremez ve ani bir baskınla her şeyinizi kaybedebilirsiniz. Ücretsiz olarak Android oyuncularına sunulan Clash of Kings APK dosyasını indirin ve bu sürükleyici strateji oyununa hemen katılın. İyi oyunlar.

Clash of Kings – Mucize Çöküyor ekran görüntüleri Clash of Kings – Mucize Çöküyor ekran görüntüleri Clash of Kings – Mucize Çöküyor ekran görüntüleri Clash of Kings – Mucize Çöküyor ekran görüntüleri Clash of Kings – Mucize Çöküyor ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Tılsımlı kamara bölümü ve ekipman evrimi özelliği optimize edilmiş. Yeni eklenen işlevler ile bu özellikler oyuncular için çok daha iyi bir deneyim sunuyor.

Yorumlar

Clash of Kings – Mucize Çöküyor için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
ardax12345 yıl önce Clash of Kings v2.0.17 için
Güzel tavsiye ederim strateji oyunu