First Hero ikon

First Hero APK

v1.0.1

First Hero Açıklama

First Hero gerçek oyunculara karşı sürükleyici savaşlara katılacağınız bir strateji oyunudur.

 

Efsanevi karakterlerin öne çıktığı First Hero oyununda dünyanın en iyi komutanı olmak için savaşacak ve topraklarınızı genişleteceksiniz. Savaşçı kahramanların her biri kendine özel yeteneklere sahip. Oldukça yoğun geçen savaşlarda öne çıkmanın en iyi yolu, bu kahramanların yeteneklerini sık sık kullanmak. Savaş arenasında karşınıza çıkan özel ödül sandıkları ve savaş sonrasında kazanacağınız ödülleri askerlerinizi ve kahramanlarınızı geliştirmek için kullanmaya dikkat edin. Rakipleriniz sürekli güçlenirken onlardan geri kalmayın.

 

First Hero'da rakiplerinizin saldırısına karşı en önemli kuvvet kaleler. Başlangıçta basit seviye bir kale inşa ederek topraklarınızı korurken, oyunun ilerleyen bölümlerinde kalenizi daha etkili ve geniş saldırı özelliklerle donatabiliyorsunuz. Oyun fetih bazlı ilerlediği için, düşmanlardan aldığınız her toprak parçasına kale inşa etmek gücünüzü ve topraklarınızı korumak için önemli bir adım. Ayrıca savunma birimi olarak diğer oyuncularla ittifak da yapabilirsiniz.

 

Oyunun hem savaş arenası hem de toprak arayüzü oldukça başarılı şekilde modellenmiş. Clash of Clans'a benzeyen arabirimi sayesinde oynarken yabancılık çekmiyorsunuz. Webzen stüdyosunun ücretsiz olarak geliştirdiği strateji oyunu First Hero APK dosyasını indirin ve savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

First Hero ekran görüntüleri First Hero ekran görüntüleri First Hero ekran görüntüleri First Hero ekran görüntüleri First Hero ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.1

GeliştiriciWebzen Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi28.03.2018 - 11:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme9

Dosya boyutu 32.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8527

GÜVENLİKİndireceğiniz First Hero APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.webzen.firsthero

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder