Battlefield ikon

Battlefield APK

v0.7.0

Battlefield efsanesi Android cihazlara geldi. Battlefield APK dosyasını indirin ve sürükleyici savaşlara katılın.


Battlefield, çok oyunculu ve gerçek zamanlı kitlesel savaşların yaşandığı efsanevi savaş oyunudur. Aksiyon dolu savaşlara katılmak için öncelikle bir savaşçı ekibi kuruyorsunuz. Ardından, sizin için belirlenen görev alanına giderek operasyonlara katılıyor ve savaşmaya başlıyorsunuz. FPS tabanlı oynayacağınız savaşlarda uygulayacağınız strateji ekibinizin kaderini belirleyecek. Bu yüzden doğru zamanda doğru hamleleri yaparak savaş alanındaki avantajı elde edebilirsiniz.


Battlefield Mobile ismiyle yayınlanan bu oyunda savaşçıların yeteneklerini, silahları ve kıyafetleri hepsi için özelleştirme imkânı var. Örneğin, askerlerinizden birisinin keskin nişancı yeteneğinizi geliştirebilir ya da başka bir asker için bomba hazırlama yeteneği kazandırabilirsiniz. Yapacağınız tüm gelişmeler savaşın seyrini etkileyeceğini unutmayın.


Electronic Arts (EA) ekibinin geliştirdiği bu oyun tamamen ücretsiz. HD kalitede grafikleri, sürükleyici savaş hikayesi ve akıcı kontrolleri sayesinde bu oyun savaş severler için birebir. Android savaş oyunları arasında ikonik olan bu oyunu oynamak için Battlefield APK dosyasını hemen indirin. İyi oyunlar.

Battlefield ekran görüntüleri Battlefield ekran görüntüleri Battlefield ekran görüntüleri Battlefield ekran görüntüleri Battlefield ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder