Stronghold Kingdoms: Castle Sim ikon

Stronghold Kingdoms: Castle Sim APK

v30.140.1845

Stronghold Kingdoms: Castle Sim Açıklama

MMO tabanlı Stronghold Kingdoms: Castle Sim oyunu ile soluksuz bir imparatorluk serüveni oyuncuları bekliyor. Stronghold Kingdoms APK dosyasını hızlıca indirerek hikayeye katılın.


Oyunun temel kurgusu kendi imparatorluğunuzu kurup yönetmek üzerine. Ortaçağ döneminde geçen bu oyun hikayesinde tüm imparatorluklar sizin gibi gerçek oyuncular tarafından yönetiliyor. Her oyuncunun amacı ise aynı: dönemin en büyük devleti olmak. Size düşen imparatorluğunuzu geliştirecek materyaller bulmak ve kaleleri inşa ederek topraklarınızı korumak.


Stronghold Kingdoms'da her oyuncunun özel bir stratejisi var. Bazıları barışçıl bir şekilde devletini yönetirken, bazıları keskin kılıçları ile diğer devletleri tehdit ediyor. Özellikle savaş sonrasında ortaya çıkan ganimetler ve kaynak yağmalamalar imparatorluklar için büyük bir gelir kaynağı. Destansı savaşlar dışında çifçi, diplomat ve tüccar gibi sınıfları imparatorluğunuzda geliştirerek kendinize para kaynağı oluşturabilirsiniz.


Gerçek zamanlı strateji ve MMO oyunları arasında yer alan Stronghold aslında ilk olarak bilgisayar için geliştirilmişti. Stronghold Android versiyonunda da bilgisayar versiyonundaki hemen hemen tüm kurgu yer alıyor. Özellikle gerçek zamanlı strateji (RTS) uygularken diğer oyuncularla birlikte gireceğiniz etkileşim oyunun gerçekçiliğini arttırıyor ve büyük bir heyecanla oynamanızı sağlıyor.


Ortaçağ'ın destansı hikayesi üzerine geliştirilen oyun tamamen ücretsiz. Stronghold Kingdoms APK dosyasını hemen indirerek bu sürükleyici serüvendeki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Stronghold Kingdoms: Castle Sim APK son sürüm ile oyun performansı geliştirilmiş.

Stronghold Kingdoms: Castle Sim ekran görüntüleri Stronghold Kingdoms: Castle Sim ekran görüntüleri Stronghold Kingdoms: Castle Sim ekran görüntüleri Stronghold Kingdoms: Castle Sim ekran görüntüleri Stronghold Kingdoms: Castle Sim ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv30.140.1845

GeliştiriciFirefly Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi08.11.2019 - 12:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme45

Dosya boyutu 243 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9953

GÜVENLİKİndireceğiniz Stronghold Kingdoms: Castle Sim APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fireflystudios.strongholdkingdoms

APK imzası: 1a51b81b6a51d87fb4cdd34017c1361f2c81277b

Stronghold Kingdoms: Castle Sim eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Stronghold Kingdoms: Castle Sim versiyonları:
  • 1. Stronghold Kingdoms: Castle Sim v30.139.1680

Stronghold Kingdoms: Castle Sim nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stronghold Kingdoms: Castle Sim APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder