Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Evony - The King's Return

Evony - The King's Return

v1.8.2
reklamlar
Evony - The King's Return
Evony - The King's Return ekran görüntüleri Evony - The King's Return ekran görüntüleri Evony - The King's Return ekran görüntüleri Evony - The King's Return ekran görüntüleri Evony - The King's Return ekran görüntüleri Evony - The King's Return tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Evony - The King's Return Açıklama

Evony - The King's Return, kendi şehrinizi inşa ederek büyük krallığı ele geçirmeye çalıştığınız başarılı bir strateji oyunu.

 

Gerçek zamanlı strateji (RTS) tabanlı geliştirilen oyunda yönetebileceğiniz 6 medeniyet bulunuyor: Amerikan, Çin, Avrupa, Rusya, Kore ve Japon. Bu medeniyetlerden birisini seçerek, hem medeniyete özgü mimariye uygun şehrinizi hem de askeri stratejilerinizi geliştirmeye başlıyorsunuz. Diplomat konumunda şehir ve ordunun lideri olarak katılacağınız oyun hikayesinde gerçek zamanlı olarak büyük krallığı fethetmek ve topraklarınızı genişletmek için destansı savaşlar sizleri bekliyor. Savaşları kazanmak için askerlerinizin iyi eğitilmiş ve yeteneklerinin yüksek olması gerekiyor; bu geliştirmeleri yapmak için ihtiyacınız olan şehrinizin tüm zenginliğini kullanmaktan çekinmeyin. Siz geliştikçe düşmanlarınız saldırıyor, ordunuzu düşmanları savuşturmak için güçlendirmeniz şart.

 

Evony - The King's Return'da kullanılan çevre modellemesi kullanılan medeniyetlerin kültürünü yansıtma konusunda oyun çok başarılı. İnce detaylara kadar işlenmiş kale ve askerlerin kültür izlerini net olarak görebiliyorsunuz. Sürükleyici hikayesiyle savaşların hiç bitmediği gerçek zamanlı strateji (RTS) oyununa ait APK dosyasını ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Evony - The King's Return Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: