Evony - The King's Return ikon

Evony - The King's Return APK

v4.18.1

Evony APK, kendi şehrinizi inşa ederek büyük krallığı ele geçirmeye çalıştığınız başarılı bir strateji oyunu.


Gerçek zamanlı strateji (RTS) tabanlı geliştirilen oyunda yönetebileceğiniz 6 medeniyet bulunuyor: Amerikan, Çin, Avrupa, Rusya, Kore ve Japon. Bu medeniyetlerden birisini seçerek, hem medeniyete özgü mimariye uygun şehrinizi hem de askeri stratejilerinizi geliştirmeye başlıyorsunuz. Diplomat konumunda şehir ve ordunun lideri olarak katılacağınız oyun hikayesinde gerçek zamanlı olarak büyük krallığı fethetmek ve topraklarınızı genişletmek için destansı savaşlar sizleri bekliyor. Savaşları kazanmak için askerlerinizin iyi eğitilmiş ve yeteneklerinin yüksek olması gerekiyor; bu geliştirmeleri yapmak için ihtiyacınız olan şehrinizin tüm zenginliğini kullanmaktan çekinmeyin. Siz geliştikçe düşmanlarınız saldırıyor, ordunuzu düşmanları savuşturmak için güçlendirmeniz şart.


Evony - The King's Return'da kullanılan çevre modellemesi kullanılan medeniyetlerin kültürünü yansıtma konusunda oyun çok başarılı. İnce detaylara kadar işlenmiş kale ve askerlerin kültür izlerini net olarak görebiliyorsunuz. Sürükleyici hikayesiyle savaşların hiç bitmediği gerçek zamanlı strateji (RTS) oyununa ait Evony APK dosyasını ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Evony - The King's Return nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Evony - The King's Return APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Evony - The King's Return ekran görüntüleri Evony - The King's Return ekran görüntüleri Evony - The King's Return ekran görüntüleri Evony - The King's Return ekran görüntüleri Evony - The King's Return ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Evony APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmesi yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder