Revolve8 ikon

Revolve8 APK

v1.0.2

Revolve8 anime ve strateji tarzını birleştiren başarılı bir savaş oyunudur.

 

3 dakikalık gerçek zamanlı stareji savaşlarına katılacağınız oyunda, 8 farklı kart destesini oluşturuyor ve rakibinizin kulesini yıkmaya çalışıyorsunuz. Evet, oyunun tüm kurgusu bu. Ancak kahraman, minyon, bina ve sihir gibi farklı kart desteleri ile kişiselleştirilebilir karakterler oyunun zevkini arttırıyor. Ayrıca unutmayın, bu oyun gerçek zamanlı strateji üzerine kurulmuş. Yani, savaş alanında kahramanlarınızın yeteneklerini istediğiniz gibi kullanma şansınız var.

 

Japonların meşhur anime tarzı Revolve8'in mükemmel grafikleriyle daha keyifli hale gelmiş. Karakter çizimleri, oyun müzikleri ve başarılı oyun kurgusu Revolve8'i kesinlikle denenmesi gereken bir oyun haline getiriyor. Android anime oyunları arasında kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun tamamen ücretsiz. Revolve8 APK dosyasını hemen indirin ve rakibinizin kulesini yıkmaya başlayın.

Revolve8 ekran görüntüleri Revolve8 ekran görüntüleri Revolve8 ekran görüntüleri Revolve8 ekran görüntüleri Revolve8 ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı grafik yapısı,

Akıcı oyun senaryosu,

Dengeli eşleştirmeler.

Eksileri

Kart yeteneklerini geliştirmek zaman alıyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder