Bloons TD Battles ikon

Bloons TD Battles APK

v6.0.2

Bloons TD Battles strateji tabanlı sürükleyici bir savunma oyunu. 

 

Oyun çok eğlenceli bir hikayeyle geliyor, ama oldukça da zor. Amacınız, maymunlarla birlikte mücadele ederek istilacıları engellemek. Oyunun zorluğu tam olarak burda başlıyor; istilacıların sayısı çok fazla ve hızlı bir şekilde geliyor. Buna karşı koymak için başa baş bir savunma savaşına başlıyorsunuz. Rakibe karşı koymanız için onlarca farklı silah ve mühimmat seçeneği var. Her birini farklı bölümlerde kullanmak sizi başarıya götürüyor.

 

Bloons TD Battles savaşları için birçok farklı platform ve değişen sahne modelleri var. Ayrıca Saldırı, Savunma, Battle Arena, Kart savaşları, Maymun Kulesi ve Balon Boost modları ile çok geniş bir oyun içeriği var. Bu nedenle oyun her bölümde farklı bir tecrüve ve deneyim kazanmanızı sağlıyor. Savunma tarzı strateji savaşı oyunlarını seviyorsanız, Bloons TD Battles APK dosyasını hemen indirin. İyi eğlenceler.

Bloons TD Battles ekran görüntüleri Bloons TD Battles ekran görüntüleri Bloons TD Battles ekran görüntüleri Bloons TD Battles ekran görüntüleri Bloons TD Battles ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder