3 Hanedan: Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor ikon

3 Hanedan: Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor APK

v1.0.42

3 Hanedan: Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor Açıklama

3 Hanedan: Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor, Android cihazlarınızda severek oynayabileceğiniz başarılı bir strateji oyunudur.


Türk ırkı dahil olmak üzere, 3 ırktan birisini seçerek oynayabileceğiniz 3 Hanedan'da kendi imparatorluğunuzu kuruyor ve cihaz hakimi olmak için savaşıyorsunuz. Tamamen gerçek oyunculara karşı oynayacağınız 3 Hanedan'da her oyuncu en büyük imparatorluğa ulaşmak için mücadele ediyor. Siz de kendi imparatorluğunuzu büyüterek aynı ırktan olanları bir araya getirin ve dünyanın en güçlü imparatorluğu olun.


Android savaş ve strateji oyunları arasında yer alan 3 Hanedan, kendine has yapısı ile öne çıkmayı başarıyor. Türk tarihinin önemli devletleri ve onların mimari yapıları bu oyunda kendisine yer buluyor. Türk dünyasını tekrar bir araya getirmek için önünüzde uzun bir yol var. Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun senaryosuyla öne çıkan bu oyunun hemen oynamak için 3 Hanedan APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

3 Hanedan: Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor ekran görüntüleri 3 Hanedan: Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor ekran görüntüleri 3 Hanedan: Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor ekran görüntüleri 3 Hanedan: Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor ekran görüntüleri 3 Hanedan: Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.42

GeliştiriciLimonGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi22.01.2020 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme74

Dosya boyutu 54.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10107

GÜVENLİKİndireceğiniz 3 Hanedan: Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.limongame.UcHanedan

APK imzası: 203a5f98cf24cb22aa077d2c30f9edf190c5d1be

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder