Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » King of Thieves

King of Thieves

v2.20
reklamlar
King of Thieves
King of Thieves ekran görüntüleri King of Thieves ekran görüntüleri King of Thieves ekran görüntüleri King of Thieves ekran görüntüleri King of Thieves ekran görüntüleri King of Thieves tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

King of Thieves Açıklama

Minyon tipli hırsızlar King of Thieves oyununda karşı karşıya geliyor.

 

Oyundaki tüm karakterlerin hırsız olduğu King of Thieves'te seçeceğiniz hırsız karakteriyle diğer hırsızlara karşı mücadele ediyorsunuz. Tamamen gerçek oyuncularla internet üzerinden oynanan oyunda ilk başta kendi deponuzu oluşturuyor ve diğer hırsızların depolarını keşfetmeye başlıyorsunuz. Oyundaki amacınız diğer hırsızların depolarına sızarak onların ganimetlerini çalmak ve kendi deponuzdaki ganimetlerinizi korumak. PvP modu ve birlik sistemiyle hem birebir hem de arkadaşlarınızla kuracağınız ekiple birlikte diğer oyuncuların koleksiyonlarını ele geçirmeye çalışacak, eğlenceli stratejilerle oldukça eğleneceksiniz.

 

Hırsız savaşlarından kazanacağınız ödülleri hem karakterinizi geliştirmek hem de deponuzu korumak için yardımcı koruma silahları almanız gerekiyor. Diğer oyuncuların çekindiği rakipsiz bir hırsız olmak için stratejilerinizi doğru zamanda uygulamaya dikkat etmenizde fayda var. Bunun için de geliştirmeleri olabildiğince hızlı yapmalısınız. Ücretsiz olarak geliştirilen ve yüksek kalite grafikleriyle akıcı bir oyun deneyimi sunan King of Thieves kurulum dosyasını hemen indirin ve hırsız savaşlarındaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

reklamlar

King of Thieves Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: