King of Thieves ikon

King of Thieves APK

v2.41.1

Minyon tipli hırsızlar King of Thieves oyununda karşı karşıya geliyor.


Oyundaki tüm karakterlerin hırsız olduğu King of Thieves'te seçeceğiniz hırsız karakteriyle diğer hırsızlara karşı mücadele ediyorsunuz. Tamamen gerçek oyuncularla internet üzerinden oynanan oyunda ilk başta kendi deponuzu oluşturuyor ve diğer hırsızların depolarını keşfetmeye başlıyorsunuz. Oyundaki amacınız diğer hırsızların depolarına sızarak onların ganimetlerini çalmak ve kendi deponuzdaki ganimetlerinizi korumak. PvP modu ve birlik sistemiyle hem birebir hem de arkadaşlarınızla kuracağınız ekiple birlikte diğer oyuncuların koleksiyonlarını ele geçirmeye çalışacak, eğlenceli stratejilerle oldukça eğleneceksiniz.


Hırsız savaşlarından kazanacağınız ödülleri hem karakterinizi geliştirmek hem de deponuzu korumak için yardımcı koruma silahları almanız gerekiyor. Diğer oyuncuların çekindiği rakipsiz bir hırsız olmak için stratejilerinizi doğru zamanda uygulamaya dikkat etmenizde fayda var. Bunun için de geliştirmeleri olabildiğince hızlı yapmalısınız. Ücretsiz olarak geliştirilen ve yüksek kalite grafikleriyle akıcı bir oyun deneyimi sunan King of Thieves kurulum dosyasını hemen indirin ve hırsız savaşlarındaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

King of Thieves nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. King of Thieves APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
King of Thieves ekran görüntüleri King of Thieves ekran görüntüleri King of Thieves ekran görüntüleri King of Thieves ekran görüntüleri King of Thieves ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

King of Thieves APK son sürüm güncellemesiyle oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder