Game of Thrones Beyond the Wall ikon

Game of Thrones Beyond the Wall APK

v0.6.94

Game of Thrones Beyond the Wall Açıklama

Game of Thrones Beyond the Wall™, GoT dizisinin orijinal hikayesini konu alan sürükleyici bir strateji oyunudur.


Jon Snow, Melisandre ve Daenerys Targaryens gibi fantastik karakterlerin yer aldığı GoT Beyond The Wall tarihi hikayesiyle dikkat çekiyor. Lordların en üst komutanını kontrol edeceğiniz oyunda yedi imparatorluk arasında yer alacak ve görev sistemi ile GoT görevlerini yerine getireceksiniz. Oyundaki görevleri tamamlamak ve karakterlerinizi geliştirmek için yabani otlardan ve büyülerden faydalanıyorsunuz. Ayrıca savaş alanında mızrakçılar ve kılıç ustaları gibi karakterleri yetiştirerek avantajlı duruma geçmeye çalışıyorsunuz.


Yüksek kaliteli grafikleri ve fantastik oyun kurgusu sayesinde severek oynayacağınız orijinal Game of Thrones Android oyunu ücretsiz olarak sunuluyor. Game of Thrones Beyond the Wall APK dosyasını indirin, fantastik savaşta yedi imparatorluklar arasındaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Game of Thrones Beyond the Wall ekran görüntüleri Game of Thrones Beyond the Wall ekran görüntüleri Game of Thrones Beyond the Wall ekran görüntüleri Game of Thrones Beyond the Wall ekran görüntüleri Game of Thrones Beyond the Wall ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.6.94

GeliştiriciBehaviour Interactive

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi01.02.2020 - 13:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme46

Dosya boyutu 1.71 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10129

GÜVENLİKİndireceğiniz Game of Thrones Beyond the Wall APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bhvr.beyondthewall

APK imzası: 94c30edeef0ea651e75f3a12a1ad0423d4fd8de4

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Game of Thrones Beyond the Wall oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Game of Thrones Beyond the Wall nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Game of Thrones Beyond the Wall APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder