PACYBITS FUT 19 ikon

PACYBITS FUT 19 APK

v1.7.1

PACYBITS FUT 19 oyunuyla istediğiniz kadar futbol takımı kurun ve çevrimiçi maçlara katılın. Ücretsiz PACYBITS FUT 19 APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın.


FUT 18 ve FUT 17 serisinden sonra yeni sezon güncel verileriyle gelen FUT 19'da bu sefer DRAFT ve PACK OPENER versiyonları bir arada bulunuyor. Bu da istediğiniz kadar takım oluşturabilmenizi ve futbolcu kartı seçebilmenizi sağlıyor. Oyunu bilmeyenler için biraz bahsedelim, FUT 19 kart tabanlı oynanan bir futbol oyunu. DRAFT bölümünden kart seçerek futbolcuları çekiyor ve takımınızı kurmaya başlıyorsunuz. Kuracağınız takımla birlikte gerçek oyunculara karşı turnuvalara katılıp şampiyonluğu kovalıyorsunuz.


PACYBITS FUT 19'un turnuva modlarına VERSUS isimli yeni bir mod daha eklenmiş. Yine gerçek oyunculara karşı oynayacağınız bu modda başarılı olmak için üst seviye futbolculara ve stratejilere ihtiyacınız var. Eğer kart çekimlerinizden memnun olmazsanız oyunun transfer merkezini kullanabilirsiniz. Alacağınız her yeni oyuncu takımın gücünü yükseltirken sizin de seviyenizi arttırmanızı sağlıyor.


Daha önceki FUT serisi oyunlarını oynadıysanız PACYBITS FUT 19 oyununu da çok seveceksiniz demektir. Özellikle DRAFT ve Pack Opener versiyonların bir arada olması oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirmiş. PACYBITS FUT 19 APK dosyasını hemen indirin ve kart tabanlı futbolun keyfini çıkarın. İyi oyunlar.

PACYBITS FUT 19 ekran görüntüleri PACYBITS FUT 19 ekran görüntüleri PACYBITS FUT 19 ekran görüntüleri PACYBITS FUT 19 ekran görüntüleri PACYBITS FUT 19 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Versus Club LTM paketi yükseltilebilir kart seçenekleri ile tekrar eklenmiş,

Hata düzeltmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder