Kickerinho ikon

Kickerinho

v2.5.5

Kickerinho eğlenceli bir top sektirme oyunudur.

 

Rio de Janeiro'da yaşayan genç adam Kickerinho'yu kontrol edeceğiniz oyunda topu yere düşürmeden sektirmeye çalışıyorsunuz. Kafa, omuz, diz, ayak ve fantastik kombinasyonları kullanarak sürekli sektirmek oyundaki puanınızı arttırıyor ve seviyenizi yükseltiyor. Karakterinizi yönetmek oldukça kolay, top havaya sektikçe ekrana dokunuyorsunuz ve Kickerinho uygun olaran hareketi yaparak topu sektirmeye devam ediyor. 

 

Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, topa vurma zamanı. Topu sektirmek için yapacağınız hamlenin zamanlamasını yanlış yaparsanız topu yere düşer ve bölümü baştan oynamak zorunda kalırsınız. İlk başlarda bu zamanlamayı yapmak biraz zor oluyor ama oynadıkça alışıyorsunuz ve oyunun eğlencesini daha iyi yaşıyorsunuz.

 

Ücretsiz geliştirilen Kickerinho APK dosyasını indirerek genç sporcu Kickerinho'nun iyi bir sporcu olmasına yardım edin. Oyun internetsiz olarak oynanabiliyor. İyi eğlenceler.

 

Kickerinho ekran görüntüleri Kickerinho ekran görüntüleri Kickerinho ekran görüntüleri Kickerinho ekran görüntüleri Kickerinho ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5.5

GeliştiriciOrbital Knight

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi05.04.2018 - 11:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme19

Dosya boyutu 68.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8591

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder