Kickerinho ikon

Kickerinho APK

v2.5.5

Kickerinho eğlenceli bir top sektirme oyunudur.

 

Rio de Janeiro'da yaşayan genç adam Kickerinho'yu kontrol edeceğiniz oyunda topu yere düşürmeden sektirmeye çalışıyorsunuz. Kafa, omuz, diz, ayak ve fantastik kombinasyonları kullanarak sürekli sektirmek oyundaki puanınızı arttırıyor ve seviyenizi yükseltiyor. Karakterinizi yönetmek oldukça kolay, top havaya sektikçe ekrana dokunuyorsunuz ve Kickerinho uygun olaran hareketi yaparak topu sektirmeye devam ediyor. 

 

Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, topa vurma zamanı. Topu sektirmek için yapacağınız hamlenin zamanlamasını yanlış yaparsanız topu yere düşer ve bölümü baştan oynamak zorunda kalırsınız. İlk başlarda bu zamanlamayı yapmak biraz zor oluyor ama oynadıkça alışıyorsunuz ve oyunun eğlencesini daha iyi yaşıyorsunuz.

 

Ücretsiz geliştirilen Kickerinho APK dosyasını indirerek genç sporcu Kickerinho'nun iyi bir sporcu olmasına yardım edin. Oyun internetsiz olarak oynanabiliyor. İyi eğlenceler.

 

Kickerinho ekran görüntüleri Kickerinho ekran görüntüleri Kickerinho ekran görüntüleri Kickerinho ekran görüntüleri Kickerinho ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder