Futbol Savaşı (Soccer Battle) ikon

Futbol Savaşı (Soccer Battle) APK

v1.15.2

Futbol Savaşı (Soccer Battle) oyunu ile gerçek zamanlı futbol maçlarına katılın.


Mini futbol oyunu diyebileceğimiz Soccer Battle oyununda gerçek oyunculara karşı maç yapmanın keyfini çıkartacaksınız. En başta belirtelim, bu oyundaki futbol yapısı bildiğimiz futbol oyunlarından oldukça farklı. Minyatür tarzında geliştirilen oyun yapısı Soccer Battle'ın keyfini katlayan en önemli özelliklerden birisi. APK dosyasını indirip kurduktan sonra takımınızı seçiyor ve eşleşerek maç yapmaya başlıyorsunuz.


Soccer Battle'da takımınız ve futbolcularınız için birçok geliştirme seçeneği mevcut. Her maç kazandığınızda size verilen altın ödüllerini kullanarak bu geliştirmeleri yapabilirsiniz. Android minyatür futbol oyunları arasında yer alan oyunu oynamak için Soccer Battle APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Futbol Savaşı (Soccer Battle) nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Futbol Savaşı (Soccer Battle) APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Futbol Savaşı (Soccer Battle) ekran görüntüleri Futbol Savaşı (Soccer Battle) ekran görüntüleri Futbol Savaşı (Soccer Battle) ekran görüntüleri Futbol Savaşı (Soccer Battle) ekran görüntüleri Futbol Savaşı (Soccer Battle) ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder