Rumble Hockey ikon

Rumble Hockey APK

v1.6.4.5

Rumble Hockey APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız eğlenceli bir Android spor oyunu.


Android spor oyunları arasında en çok futbol ve basketbol oyunları popüler. Ancak Rumble Hockey sıradışı oyun yapısı ile oyunseverler arasında popüler olmuş durumda. Rumble Hockey de aslında bir maç oyunu. Ancak bu sefer maçlar buz üzerinde yapılıyor. Kendi takımınızı kurun, oyuncularınızı satın alın ve buz üstünde maç yapmanın keyfini çıkarın.


Rumble Hockey gerçek zamanlı oynanan bir oyun. Yani, oyunu oynamak için internet bağlantısı şart. Sizin gibi dünyanın her yerindeki oyuncuların kontrol ettiği takımlar Rumble Hockey liglerinde şampiyon olmak için mücadele ediyor. Oyunda en çok dikkat etmeniz gereken nokta taktik strateji. Oyuncularınızın maçı kazanması için strateji yeteneklerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin.


Frogmind ekibi tarafından geliştirilen bu Android oyun tamamen ücretsiz. Yüksek kalite HD grafikler, akıcı oyun kurgusu ve PvP tabanlı maç yapısı ile oynamaktan keyif alacağınız bir yapım sizi bekliyor. Rumble Hockey APK dosyasını hemen indirip kurun ve hokey maçlarında kendinizi gösterin. İyi oyunlar.

Rumble Hockey nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rumble Hockey APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rumble Hockey ekran görüntüleri Rumble Hockey ekran görüntüleri Rumble Hockey ekran görüntüleri Rumble Hockey ekran görüntüleri Rumble Hockey ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder