UEFA Gaming: Fantasy Football ikon

UEFA Gaming: Fantasy Football APK

v7.0.4

Menajerlik (teknik direktörlük) oyunları arasında güncel takım ve kadroya sahip sayılı oyunlardan birisi olan UEFA Gaming: Fantasy Football'de şampiyonlar liginde yer alan takım ve futbolcularla kendi takımınızı kurabilir ve şampiyonluğu kovalayabilirsiniz.


UEFA tarafından geliştirilen oyun 2016-2017 Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden güncel futbol takımları ve kadrosuna sahip. Menajerliğini yaptığınız takımın tüm saha içi taktik ve stratejilerini geliştirerek şampiyon olduğunuzda UEFA tarafından Şampiyonlar Ligi final maçı bileti, taraftar forması gibi küçük ödüllere sahip oluyorsunuz.


Takımınız şampiyonlar liginden elendiğinde isterseniz oyuna lig özelliği ile devam edebiliyorsunuz. Oynayacağınız ligi kendiniz kurabileceğiniz gibi UEFA Gaming Fantasy Football oyuncuları tarafından oluşturulan diğer liglere de katılabilirsiniz. Android telefonunuzda UEFA'nın resmi olarak geliştirdiği futbol oyununu oynamak istiyorsanız UEFA Gaming: Fantasy Football APK dosyasını hemen indirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

UEFA Gaming: Fantasy Football nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. UEFA Gaming: Fantasy Football APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
UEFA Gaming: Fantasy Football ekran görüntüleri UEFA Gaming: Fantasy Football ekran görüntüleri UEFA Gaming: Fantasy Football ekran görüntüleri UEFA Gaming: Fantasy Football ekran görüntüleri UEFA Gaming: Fantasy Football ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder