Futbol Kralı ikon

Futbol Kralı APK

v1.16.0

Futbol Kralı oyunuyla sürükleyici başkanlık serüvenine katılın. Bir futbol kulübünün başkanlık görevini yaparak servetinize servet katın.

 

Oyun bildiğimiz futbol menajerlik oyunlarından farklı bir kurguya sahip. Bu oyunda menajerlik yerine futbol kulübünün başkanlığını yapıyor ve takımınızın başarısı için çalışıyorsunuz. Aslında başarı demek para demek. Ve oyundaki temel amacınız takım kazandıkça daha fazla para kazanmak ve futbol kralı olmak.

 

Başkanlığını yapacağınız futbol kulübü, oyunun başında 4. lig'de yer alacak. Adım adım 1'inci lige yükselteceğiniz takımda her şeyden sorumlu olan sizsiniz: Teknik direktörlerle anlaşma-kovma, takım tesislerini ve stadyumu geliştirme, futbolcu transfer etme gibi birçok zorlu göreviniz var. Yapacağınız tüm bu görevler taraftarlarınızın mutluluğunu ve takıma bağlılığını etkiliyor. Taraftarınız ne kadar mutlu olursa, takımınız da o kadar çok para kazanıyor. Bunun yanında gerçek oyunculara karşı maç kazanmak oyunda para ödülü elde etmenin en iyi yollarından biri.

 

Futbol Kralı'nda futbolcuların mutluluğu da önemli. Konsantrasyon ve motivasyon için futbolcuların gece hayatına eşlik etmek ve onlara tatil ayarlamak gibi sıradışı görevler oyunu oldukça eğlenceli hale getirmiş. Google Play'de ücretsiz olarak sunulan Futbol Kralı'nı oynamak ve futbolun en zengin başkanlarından biri olmak için Futbol Kralı APK dosyasını ücretsiz indirin. İyi oyunlar.

Futbol Kralı ekran görüntüleri Futbol Kralı ekran görüntüleri Futbol Kralı ekran görüntüleri Futbol Kralı ekran görüntüleri Futbol Kralı ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder