Soccer Star 2020 Top Leagues: Türk Futbol oyunu! ikon

Soccer Star 2020 Top Leagues: Türk Futbol oyunu! APK

v2.1.6

Soccer Star 2020 Türk liginin de yer aldığı başarılı bir Android futbol oyunudur.


Gerçek zamanlı oynanan futbol oyunu yapısına sahip Soccer Star 2020, futbol heyecanını Android telefonlarınıza getiriyor. Soccer Star 2020 APK dosyasını kurduktan sonra futbol takımınızı seçip kadronuzu kuruyor ve maç yapmaya hazır hale geliyorsunuz.


Oyunda temel olarak teknik direktör göreviniz var. Antrenmanlar, futbolcuların morali ve tabii ki saha içini etkileyen hemen her şey sizin görev alanınız arasında. Futbolcular enerjiye bağlı olarak performans gösterdiği için başarılı olmanın yolu, enerjiyi yüksek tutacak çalışmalardan geçiyor. Enerji sisteminin dezavantajları da var ancak, futbolcuların yorucu maç takvimine ayak uydurması için gayet iyi düşünülmüş bir uygulama.


Genera stüdyosunun geliştirdiği Soccer Star 2020 tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Soccer Star 2020 APK olarak indirip kurun ve gerçek oyunculara karşı maç yapmanın keyfini çıkarın. İyi oyunlar.

Soccer Star 2020 Top Leagues: Türk Futbol oyunu! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Soccer Star 2020 Top Leagues: Türk Futbol oyunu! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Soccer Star 2020 Top Leagues: Türk Futbol oyunu! ekran görüntüleri Soccer Star 2020 Top Leagues: Türk Futbol oyunu! ekran görüntüleri Soccer Star 2020 Top Leagues: Türk Futbol oyunu! ekran görüntüleri Soccer Star 2020 Top Leagues: Türk Futbol oyunu! ekran görüntüleri Soccer Star 2020 Top Leagues: Türk Futbol oyunu! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder