New Star Manager - NSM ikon

New Star Manager - NSM

v1.3.2

Popüler futbol oyunu NSS'nin yaratıcısı Five Aces New Star Manager ile bu sefer sizleri büyük bir antrenör olma yoluna götürüyor. New Star Manager (NSM) APK dosyasını hemen indirerek antrenörlük, yani teknik direktörlük yeteneklerinizi göstermeye başlayabilirsiniz.


Oyunun başında ilk olarak New Star FC isimli bir futbol kulübünü yönetmeye başlıyorsunuz ancak ilerleyen bölümlerde, daha doğrusu kulüp yönetme konusunda başarılı olursanız kendi takımınızı kurabiliyor ve uluslararası futbol turnuvalarına katılabiliyorsunuz. Oyun temel olarak teknik direktörlük görevleri üzerine kurulsa da aslında kulübün tüm yönetimini sizin yapmanız gerekiyor. Bu bakımdan oyunu bir tür kulüp başkanlığı olarak da düşünebilirsiniz. Transferler, kulübün alt yapı tesisleri, taraftar memnuniyeti ve daha birçok detayla uğraşmak tamamen sizin göreviniz.


NSM oyunu da NSS gibi tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. New Star Manager (NSM) APK dosyasını hemen indirerek kulübünüzü yönetmenin keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

New Star Manager - NSM ekran görüntüleri New Star Manager - NSM ekran görüntüleri New Star Manager - NSM ekran görüntüleri New Star Manager - NSM ekran görüntüleri New Star Manager - NSM ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

New Star Manager APK son güncellemesinde 3'üncü parti oyun yazılımları kaldırılıyor. Bu geliştirme sayesinde oyuncular futbol takımlarını sadece NSM içerisinden yönetebilecek.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.2

GeliştiriciFive Aces Publishing Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi26 gün önce

Eklenme tarihi06.09.2018 - 13:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme5075

Dosya boyutu 89.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8986

Güvenlik seçicileri
New Star Manager - NSM eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm New Star Manager - NSM versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder