Real Boxing 2 ROCKY ikon

Real Boxing 2 ROCKY

v1.8.8

Efsane dövüş oyunu ikinci serisi Real Boxing 2 ROCKY ile karşımızda. Android ekosisteminin en iyi dövüş oyunları arasında yer alan oyunda bu sefer Rocky Balboa ve diğer efsane boksörler dövüşüyor.

 

Oyunun kurgusu birici seri Real Boxing ile hemen hemen aynı, en büyük değişiklik dövüşçü karakterler ve MMO arenası. Rocky Balboa, Ivan Drago, Clubber Lang ve Apollo Creed gibi boksta efsane olan karakterleri seçerek dövüş yarışına katılıyor ve yine gerçek oyunculu olarak MMO arenasında ringe çıkıyorsunuz.

 

Real Boxing 2 ROCKY unreal grafik motoru üzerine geliştirilen modellemesi sayesinde yine yüksek kaliteli bir grafikle sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunun sezgisel kontrolleri sayesinde de direk, kroşe, aparkat ve gövde yumrukları gibi boksun önemli hamlelerini kolayca yönetebiliyorsunuz. Cepde üzerinden Real Boxing 2 ROCKY APK dosyasını ücretsiz indirerek efsane dövüş oyununun keyfini çıkarmaya başlayın. İyi oyunlar.

Real Boxing 2 ROCKY nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Real Boxing 2 ROCKY APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Real Boxing 2 ROCKY ekran görüntüleri Real Boxing 2 ROCKY ekran görüntüleri Real Boxing 2 ROCKY ekran görüntüleri Real Boxing 2 ROCKY ekran görüntüleri Real Boxing 2 ROCKY ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.8

GeliştiriciVivid Games S.A.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi27.05.2018 - 13:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme230

Dosya boyutu 452 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8769

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder