Real Boxing 2 ikon

Real Boxing 2 APK

v1.9.16

Efsane dövüş oyunu ikinci serisi Real Boxing 2 ROCKY ile karşımızda. Android ekosisteminin en iyi dövüş oyunları arasında yer alan oyunda bu sefer Rocky Balboa ve diğer efsane boksörler dövüşüyor.


Oyunun kurgusu birici seri Real Boxing ile hemen hemen aynı, en büyük değişiklik dövüşçü karakterler ve MMO arenası. Rocky Balboa, Ivan Drago, Clubber Lang ve Apollo Creed gibi boksta efsane olan karakterleri seçerek dövüş yarışına katılıyor ve yine gerçek oyunculu olarak MMO arenasında ringe çıkıyorsunuz.


Real Boxing 2 ROCKY unreal grafik motoru üzerine geliştirilen modellemesi sayesinde yine yüksek kaliteli bir grafikle sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunun sezgisel kontrolleri sayesinde de direk, kroşe, aparkat ve gövde yumrukları gibi boksun önemli hamlelerini kolayca yönetebiliyorsunuz. Cepde üzerinden Real Boxing 2 ROCKY APK dosyasını ücretsiz indirerek efsane dövüş oyununun keyfini çıkarmaya başlayın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Real Boxing 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Real Boxing 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Real Boxing 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Real Boxing 2 ekran görüntüleri Real Boxing 2 ekran görüntüleri Real Boxing 2 ekran görüntüleri Real Boxing 2 ekran görüntüleri Real Boxing 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Real Boxing 2 APK son sürüm ile yeni gerçek zamanlı etkinlik eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder