Soccer Star 2018 Top Leagues ikon

Soccer Star 2018 Top Leagues APK

v1.3.3

Soccer Star 2018 Top Leagues, kontrolünüzdeki futbolcunun kariyer yönetimini yaptığınız başarılı bir futbol oyunu.

 

Genera Games'in geliştirdiği Soccer Star serisi Android'in diğer futbol oyunlarından farklı bir tarza sahip. Diğer oyunlar genelde bir futbol takımı kontrolü üzerinden oynanırken Soccer Star 2018'de sadece bir futbolcuyu kontrol ediyorsunuz. Daha açık belirtmek gerekirse, oyunun başlangıcında seçeceğiniz futbol karakteri her bakımdan tamamen sizin kontrolünüzde oluyor. Antrenmanları, taktik ve teknik becerileri, transfer işlemleri ve maç sırasında yapacağıı hamleleri tamamen siz belirliyorsunuz.

 

Oyun içerisinde UEFA, Şampiyonlar Ligi ve birçok ülkenin futbol ligi bulunuyor. Futbolcunuzla birlikte yer aldığınız takım bu liglerin hangisine katılırsa, siz de onlarla birlikte oynuyor ve görevlerinizi yapmaya çalışıyorsunuz. Maç sırasında teknik direktörünüzün futbolcu yeteneklerinize göre verdiği görevler, yeni yetenekler kazanma ve antrenmanlara katılma futbolcunuzun başarı kriterleri arasında. Bu görevleri tamamladıkça başarı puanı artıyor ve daha büyük kulüp ve liglere transfer olabiliyorsunuz. Bunların hepsi futbolcunuza gelir olarak yansıyor tabii ki, ayrıca para kazanmak için kişisel sponsorlar da bulmanız mümkün.

 

Soccer Star 2018 Top Leagues tamamen ücretsiz oynanabilen bir oyun. Android futbol oyunlarında tek bir futbolcunun kontrolü ile farklı bir oyun deneyimi kazanmak için Soccer Star 2018 Top Leagues APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Soccer Star 2018 Top Leagues ekran görüntüleri Soccer Star 2018 Top Leagues ekran görüntüleri Soccer Star 2018 Top Leagues ekran görüntüleri Soccer Star 2018 Top Leagues ekran görüntüleri Soccer Star 2018 Top Leagues ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni taktik kartlar eklenmiş,

Dünya kupası turnuvası eklenmiş,

Dünya kupasına özel yeni teklifler,

Bazı menülerde görünüm iyileştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder