Score Master ikon

Score Master APK

v1.0.1

Score Master Açıklama

Score Master, Android cihazlarınızda severek oynayacağınız bir basketbol oyunudur.


Oynaması hem basit hem de eğlenceli bir basketbol oyunu arıyorsanız Score Master sizin için gayet ideal. Score Master tam olarak bir basketbol atış oyunu tarzına sahip. Ekrandaki küçük adamı tıklayarak basketbol topunun yönünü belirleyin ve size en yüksek puanı kazandıracak atışı yapmaya çalışın. Her başarılı baskette ödül puanı kazanıyor, kazandığınız bu puanlarla da basketbol topunu, sahasını ve çeşitli materyalleri özelleştirme şansına sahip oluyorsunuz.


Android basketbol atıcılık oyunları arasında yer alan Score Master, kaliteli grafikleri ve sezgisel kontrolleri sayesinde oldukça keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Score Master APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Score Master ekran görüntüleri Score Master ekran görüntüleri Score Master ekran görüntüleri Score Master ekran görüntüleri Score Master ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.1

Geliştiricifefeilaodidi

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi27.06.2019 - 15:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme18

Dosya boyutu 45.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9686

GÜVENLİKİndireceğiniz Score Master APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fefeilaodidi.score

APK imzası: 7c0cc4e6f0a44a77432d2877d3d2bc355e461319

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder