11x11: Football Manager ikon

11x11: Football Manager APK

v1.0.8031

11x11: Football Manager, kendi futbol şehrinizi kurup yönettiğiniz başarılı bir Android futbol oyunu.


NEKKI tarafından geliştirilen oyun bir kulüp ve bir takımdan daha fazlasını, futbol şehrini yönetmenizi istiyor. Sıfırdan başlayarak kuracağınız şehir ve kulübünüzde her şeyi takımınızın başarısına göre tasarlamak ve geliştirmek durumundasınız: Stadyum, antrenman sahaları, oteller, alışveriş merkezleri kurmanız gereken yapılardan sadece birkaç tanesi.


Kulüp içerisinde menajer olarak takımınızı yönetecek, kadroları belirleyecek ve gerekirse yeni transferler yapacaksınız. 11x11: Football manager'da ister gerçek oyunculara karşı, isterseniz de oyunun yapay zekasına karşı maç yapabiliyorsunuz. Gerçek oyunculara karşı oynadığınız durumlarda Lig ve Uluslararası Şampiyonalar dahil olmak üzere birçok etkinliğe katılabiliyorsunuz. HD kalite grafiklerle geliştirilen futbol oyunu 11x11: Football manager'i ücretsiz indirerek kendi şehrinizi kurmaya başlayın. İyi oyunlar.

11x11: Football Manager ekran görüntüleri 11x11: Football Manager ekran görüntüleri 11x11: Football Manager ekran görüntüleri 11x11: Football Manager ekran görüntüleri 11x11: Football Manager ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder