Shoot Goal - Multiplayer Soccer Cup 2019 ikon

Shoot Goal - Multiplayer Soccer Cup 2019 APK

v1.0.6

Milli takımlar Shoot Goal - Multiplayer Soccer Cup 2019 oyununda sahaya çıkıyor. Shoot Goal - Multiplayer Soccer Cup 2019 APK dosyasını indirin ve takımınızı seçerek dünya liginde oynamanın keyfini çıkarın.

 

Android futbol oyunları arasında milli takımların olduğu oyun sayısı çok az. Shoot Goal - Multiplayer Soccer Cup 2019 bu açığı kapatan oldukça başarılı özelliklere sahip bir oyun. Bir milli takımı seçere başladığınız oyunda hem gerçek oyunculara karşı hem de yapay zekaya karşı oynadığınız modlar bulunuyor. Her ikisinde de dünya ligi isimli bir ligde oynuyorsunuz ancak, her ligde olduğu gibi başarınıza göre farklı turnuvalara katılma şansınız oluyor.

 

Bambo Sports stüdyosunun geliştirdiği oyunun başarılı kurgusu sayesinde sıkılmadan oynayabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan Shoot Goal Multiplayer Soccer Cup 2019 APK dosyasını indirerek oyunu oynayabilirsiniz.

Shoot Goal - Multiplayer Soccer Cup 2019 ekran görüntüleri Shoot Goal - Multiplayer Soccer Cup 2019 ekran görüntüleri Shoot Goal - Multiplayer Soccer Cup 2019 ekran görüntüleri Shoot Goal - Multiplayer Soccer Cup 2019 ekran görüntüleri Shoot Goal - Multiplayer Soccer Cup 2019 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder